Ta podświetlana smart toaleta może być twoja. Wystarczy 50 tysięcy złotych

Inteligentne domy są coraz bardziej popularne. Niektórym jednak nie wystarczy posiadanie inteligentnego telewizora, oświetlenia czy zamka w drzwiach wejściowych. I właśnie wtedy, cała na biało (i z oświetleniem LED) wchodzi na salony inteligentna toaleta. Jakie ma funkcje i czy faktycznie jest warta swojej ceny?

Prezentację smart toalety możemy obejrzeć na kanale marki KOHLER na YouTubie. Pierwszy raz ujrzała ona światło dzienne w 2019 roku, jednak dopiero od wczoraj możemy ją faktycznie kupić.

Firma ta specjalizuje się w produkcji inteligentnych elementów wyposażenia łazienek. Na filmie możemy zobaczyć również smart wannę oraz lustro. Wróćmy jednak do wspomnianej smart toalety Numi 2.0. Co potrafi?

Jakie funkcje posiada inteligentna toaleta Numi 2.0?

Przede wszystkim jest wyposażona w Alexę... abyśmy już nigdy nie byli sami w łazience (i mogli głosem obsługiwać toaletę). Poza tym posiada niemal wszystko to, czego możemy spodziewać się po smart toaletach, które mogą nam przywodzić na myśl te prosto z Japonii. Toaleta Numi 2.0 jest wyposażona w bidet, którym umyjemy zarówno przednie, jak i tylnie części ciała, lampy UV do czyszczenia, kontrolowaną temperaturę, pozycję i ciśnienie bidetu, głośniki, podgrzewane siedzenie, suszarkę, automatyczne, a nawet awaryjne spłukiwanie, również automatyczną dezodoryzację oraz opcję tworzenia mgiełki na powierzchni muszli, aby minimalizować zostawanie ewentualnych śladów.

Reklama

Dodatkowo, choć na tym etapie nie powinno to nikogo dziwić, toaleta posiada pokrywę z możliwością automatycznego otwierania się i zamykania.

Wszystkie funkcje są sterowane ręcznym pilotem. Zintegrowanymi funkcjami LED-ów oraz dźwięku przestrzennego możemy natomiast zarządzać w aplikacji Kohler Konnect.

Inteligentną toaletę Numi 2.0 możemy kupić za... 11 500 dolarów, czyli około 50 627 złotych. Jest to zdecydowanie droga zachcianka, nawet jeśli sprawi, że nasza łazienka będzie jak nie z tej ziemi i już na pierwszy rzut oka zasugeruje wszystkim, że uwielbiamy technologię. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy