Elon Musk jeździ nowym prototypem Modelu S w niezwykłym kolorze [ZDJĘCIE]

Pewnie to nie wyda się dziwne, ale szef Tesli na co dzień porusza się pojazdami wyprodukowanymi przez swoją firmę. Oczywiście, nie są to pojazdy dostępne dla wszystkich, czego przykładem może być Cybertruck.

Ostatnimi czasy, Musk był wiele razy widziany w prototypie Cybertrucka. Na co dzień jeździ on jednak Modelem S. Nie jest to jednak wersja, która dostępna jest dla wszystkich. Ryan McCaffrey, zamieścił na swoim profilu na Twitterze zdjęcia pojazdu, którym miliarder aktualnie porusza się pomiędzy swoim domem w Belair a siedzibą SpaceX.

Jest to najbogatsza i najszybsza wersja Modelu S. Co jednak ciekawsze, pojazd ma prototypowe, niedostępne jeszcze dla nikogo innego malowanie. Tesla planuje niebawem zaoferować nowe kolory nadwozia Modelu 3 i Modelu S, które będą produkowane w fabryce we Fremont. Tymczasem nowe Modele Y będą zjeżdżały z lini produkcyjnej w 2021 roku w nowej Gigafabryce Tesli leżącej pod Berlinem. To właśnie w niej ma powstać najbardziej zaawansowana lakiernia w świecie motoryzacji.

Reklama

Wśród nowych kolorów ma m.in. pojawić się głęboka szkarłatna czerwień. Model S z takim niesamowicie piękne prezentującym się malowaniem pojawił się właśnie pod siedzibą SpaceX. Kolor ten jest jednym z aktualnie ulubionych Elona Muska. Głęboka szkarłatna czerwień w wersji Modelu S prezentuje się bardzo ciekawie. Podkreśla ona poszczególne elementy bryły pojazdu w zależności od miejsca, z którego patrzymy na samochód. Niestety, nie widać tego dobrze na zdjęciu, ale może niebawem w sieci pojawi się film.

Źródło: GeekWeek.pl/Electrek/Twitter / Fot. Ryan McCaffrey/Twitter

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy