Reklama

Bezprzewodowy power bank Satechi Quatro

Na rynku debiutuje coraz więcej bezprzewodowych ładowarek do urządzeń mobilnych. Jednym z nich jest nowy power bank firmy Satechi.

Możliwość ładowania większej ilości urządzeń za pomocą jednego power banka to szalenie wygodne rozwiązanie. Jest to jednak wykonalne jedynie w przypadku, gdy magazyn energii posiada większą ilość portów. Do tego dochodząca jeszcze wszechobecnie płatające się kable. Na szczęście coraz więcej producentów pracuje nad wdrożeniem power banków bezprzewodowych.

Jednym z nich jest Satechi Quatro - urządzenie zdolne ładować sprzęt mobilny całkowicie bezprzewodowo. Użytkownicy mogą po prostu położyć na nim swoje urządzenia i jeśli te okażą się kompatybilne, natychmiast zaczną czerpać energię. Choć proces ten nie jest za szybki (power bank może wyprowadzać tylko 2,5 W mocy) to jednak szalenie wygodny.

Reklama

Oczywiście ładowarka wciąż posiada wbudowane porty umożliwiające korzystać z jej możliwości w trybie przewodowym. Co ciekawe, urządzenie jest także wyposażone w specjalne miejsce do ładowania zegarka Apple Watch.

Satechi Quatro dysponuje pojemnością 10000 mAh, co powinno wystarczyć do kilkukrotnego ładowania urządzeń. Koszt urządzenia to 100 USD. Sprzęt trafi do sprzedaży w październiku tego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: power bank

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje