OnePlus potwierdza: nadchodzi pierwszy smartwatch

Szef OnePlus potwierdził, iż firma przygotowuje się do premiery swojego pierwszego, inteligentnego zegarka. Pojawi się on już w 2021 roku.

Plotki w końcu zostały potwierdzone. OnePlus przygotowuje się do premiery swojego pierwszego, inteligentnego zegarka. Chińska firma oficjalnie potwierdziła swoje plany - smartwatch ma oficjalnie zadebiutować już w 2021 roku. Czego możemy się po nim spodziewać?

Plotki na temat inteligentnego zegarka OnePlus pojawiają się już od 2014 roku. Firma do tej pory zaprzeczała, iż będzie miała zamiar rozwinąć tego typu sprzęt, jednak jak widać sytuacja się zmieniła. OnePlus rozwijał się do tej pory skokowo i rozszerzał swoje portfolio inteligentnych sprzętów. Firma szuka także nowych rozwiązań, aby przyciągnąć użytkowników do swojego ekosystemu.

Reklama

Na temat samego inteligentnego zegarka OnePlus wiadomo na ten moment niewiele. Chińska firma nie przekazała żadnych wskazówek dotyczących jego ewentualnej specyfikacji oraz ceny. Można się jednak spodziewać, że zgodnie z filozofią OnePlus, sam sprzęt będzie dostępny w przystępnej cenie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy