Wszystko zamienia w sprzęt treningowy. Do ćwiczeń inspiruje miliony

Nietypowa aktywność fizyczna dla Huanga jest normą /YouTube
Reklama

Jeśli uważasz, że do osiągnięcia wymarzonej sylwetki niezbędny jest karnet na siłownię, to naprawdę grubo się mylisz. Huang Haimu doskonale pokazuje, że ćwiczyć można dosłownie w każdym miejscu, inspirując przy tym do działania miliony osób. Zresztą zobaczcie sami.

Brak sprzętu do ćwiczeń to jedna z głównych wymówek przed rozpoczęciem regularnych treningów. Jednak czy taka błahostka powinna przeszkodzić nam w poprawieniu naszego wyglądu, a przede zdrowia?

Oczywiście, że nie. Tę tezę potwierdza pochodzący z południowo-wschodnich Chin Huang Haimu, który swoimi filmikami udostępnianymi w sieci motywuje do działania trzy miliony swoich obserwujących.

34-latek, jak sam przyznaje, był zbyt biedny i nie mógł sobie pozwolić na płacenie za wstęp na siłownię. Mimo to, bardzo chciał ćwiczyć, więc w końcu postanowił spróbować zrobić trening, używając wyłącznie rzeczy, które posiadał.

Reklama

Ta forma aktywności bardzo mu się spodobała i dzisiaj mężczyzna zamienia dosłownie wszystko w sprzęt do aktywności fizycznej. Od czterech lat Huang dzieli się swoimi sportowymi poczynaniami w mediach społecznościowym.

Ostatnimi dniami w sieci olbrzymią popularność zdobył filmik, na którym mieszkaniec Chin prezentuje swoje umiejętności. Pompki na cegłach, bambus zamiast kółka do ćwiczeń mięśni brzucha czy zwykła ściana zamiast wspinaczkowej - trzeba przyznać, naprawdę robi to wrażenie.

*** 
Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ćwiczenia | trening
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy