Top 9 Instagrama 2022. Pochwal się swoimi najlepszymi zdjęciami

Koniec roku przynosi ze sobą pragnienie zrobienia podsumowań, być może wyciągnięcia wniosków i zrobienia planów na przyszłe 365 dni. Im bliżej Sylwestra, tym bardziej da się zauważyć różnego rodzaju podsumowania w mediach społecznościowych - czy to na YouTubie, czy na Spotify, czy właśnie na Instagramie.

Znamy już Instagram Recap, czyli podsumowanie 2022 roku w formie filmu, który publikujemy na portalu jako rolkę. Nie każdy jest jednak ich fanem - z pewnością znajdą się osoby, które będą chciały również wspomnieć ten rok w formie zdjęć. I tu naprzeciw wychodzi Instagram Top 9, w którym stworzymy kolaż z dziewięciu naszych najlepszych fot z 2022 roku.

Jak zrobić Instagram Top 9 na komputerze i urządzeniach z Androidem

Istnieją dwa sposoby na wygenerowanie kolażu Instagram Top 9, jednak z jednego z nich skorzystają tylko osoby z urządzeniami firmy Apple. Kolaż możemy stworzyć również na komputerach i sprzęcie z Androidem, korzystając ze specjalnej strony internetowej. Gdy na nią wejdziemy, w odpowiedniej rubryce wpisujemy nick swojego instagramowego profilu, a następnie klikamy "Create Top Nine collage".

Reklama

Czytaj także: Te rzeczy w Windows 11 pamiętają... Windows 8. Microsoft ich się pozbywa

Teraz wystarczy już tylko chwilę poczekać, aż wyświetli nam się kolaż stworzony z naszych najbardziej lubianych tegorocznych zdjęć. Jeśli chcemy zapisać nasze podsumowanie, musimy niestety... zrobić zrzut ekranu. Kolaż opublikujemy na Instagramie manualnie.

Instagram Top 9 na iPhone’ach i iPadach

Jeśli korzystamy z urządzeń z iOS-em, możemy też pobrać aplikację Top Nine for Instagram 2022App Store. Gdy już ją uruchomimy, będziemy musieli podać nazwę swojego profilu, a następnie pozostanie nam podążać za instrukcjami wyświetlonymi na ekranie. Wygenerowany kolaż zapiszemy i udostępnimy bezpośrednio na Instagramie poprzez specjalny przycisk. W aplikacji dostępne są także szablony, które możemy wykorzystać przed postowaniem.

Możemy się spodziewać, że w internecie pojawi się wiele aplikacji i stron, które będą umożliwiały wykonanie kolażu z najlepszymi zdjęciami 2022 roku. Jeśli jednak będziemy chcieli z nich skorzystać, pamiętajmy o tym, aby dokładnie przeczytać wszelkie zgody, których musimy udzielić przed wygenerowaniem naszego zbioru top 9. Oszuści mogą wykorzystać internetowy trend, aby dostać się na nasze konta i próbować nas oszukać - wszelkich narzędzi używajmy więc z rozwagą i ostrożnością. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Instagram | Instagram Recap 2022 | Top 9 Instagram 2022 | kolaż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama