YouTube Premium drożeje. Abonament za 32,99 zł?

YouTube podjął decyzję, która nie spodoba się większości konsumentów — a na pewno tym, którzy korzystają z abonamentu YouTube Premium. Platforma podniosła ceny za usługę w Stanach Zjednoczonych. O ile zwiększyły się ceny i, co ważniejsze, jak wyglądają koszty za abonament w Polsce? Sprawdzamy.

Wprowadzanie nowych płatnych usług czy też zmiany w cenach na różnych platformach to w ostatnim czasie zdecydowanie nic nowego. Do aplikacji, w których zaszły pewne modyfikacje, dołącza YouTube.

W Stanach Zjednoczonych zmieniła się kwota, jaką użytkownicy muszą zapłacić za korzystanie z abonamentu YouTube Premium. Od teraz będą oni płacili 13,99 dolarów, zamiast 11,99 dolarów, usługa podrożała zatem o 2 dolary. Zwiększyła się także cena za YouTube Music — ta zwiększyła się o dolara, z 9,99 dolarów na 10,99 dolarów. Jaki jest powód zmiany?

Reklama

Nie wiemy jeszcze, czy zmiana dotyczy również tych, którzy mieli już wykupiony abonament, czy tylko nowych użytkowników.

Abonament YouTube Premium. Ile kosztuje w Polsce?

Nie bójcie się jednak, bo zmiana cen nie dotyczy na ten moment Polski. Ale czy na pewno? Gdy wejdziemy na stronę YouTube Premium, naszym oczom ukażą się stare, znane nam już ceny, czyli:

  • 23,99 zł za miesiąc w ramach abonamentu indywidualnego,
  • 35,99 zł za miesiąc w subskrypcji rodzinnej,
  • 13,99 zł miesięcznie dla studentów.

Słysząc, czy czytając o podwyżkach cen i rozważając zakup usługi, możemy przypadkiem kupić abonament po zdecydowanie wyższej cenie. Te możemy zobaczyć w aplikacji na iOS-ie. Różnica jest spora, ponieważ za abonament indywidualny mamy zapłacić 32,99 zł. Abonament dla rodzin ma z kolei kosztować aż 47,99 zł.

Jeżeli zatem jesteście posiadaczami iPhone’a i irytują was wszędzie i ciągle wyskakujące reklamy na platformie, pamiętajcie o tym, aby kupując abonament YouTube Premium, skierować się jednak na stronę internetową. Zakupy w aplikacji mogą poskutkować przepłaceniem.

YouTube Premium. Co mamy w abonamencie?

YouTube Premium jest oczywiście skierowany do użytkowników platformy YouTube. Dzięki niemu nie oglądamy reklam podczas przeglądania filmów, możemy pobierać interesujące nas materiały i odtwarzać je w tle. W cenie otrzymujemy też dostęp do usługi YouTube Music.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: YouTube | YouTube Premium | ceny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy