Motorola edge 30 fusion: hitowy smartfon w wyjątkowej wersji wyłącznie w Plusie. To kolor roku 2023

Motorola edge 30 fusion dostępna jest już nowej, wyjątkowo atrakcyjnej wersji kolorystycznej. To barwa roku 2023 instytutu Pantone, co pokazuje, jak mocno przenikają się dziś najróżniejsze trendy na świecie.

Instytut Pantone na początku grudnia dokonał wyboru koloru roku 2023. Eksperci cieszącego się renomą i prestiżem na całym świecie amerykańskiego przedsiębiorstwa przeprowadzili analizy globalnych trendów w oparciu o zróżnicowane społeczne aspekty.

W kolorze roku 2023 instytutu Pantone, bazującego na czerwieni z chłodnymi niebieskimi odcieniami, dostępna jest już nowa motorola edge 30 fusion w wersji pamięci 8/128 GB, którą znajdziemy w zestawie z słuchawkami MOTO BUDS 600 ANC wyłącznie w sieci Plus.

Motorola edge 30 fusion w kolorze, który odzwierciedla bieżący moment kulturowy

Kolor roku 2023 instytutu Pantone niesie ze sobą wiele znaczeń i skojarzeń. Symbolizuje połączenie płaszczyzny wirtualnej i fizycznej, oddając ducha czasów, w których obecnie żyjemy. Wyraźne są także inspiracje z jednej strony przyrodą i środowiskiem naturalnym, z drugiej - technologią.

Aktywność każdy z nas prowadzi dziś bowiem na dwóch frontach: w świecie rzeczywistym oraz wirtualnym. W efekcie coraz silniej zacierają się granice między aspektami fizycznymi i cyfrowymi. Swoją tożsamość kształtujemy i kreujemy na dwa sposoby: przykładając wagę zarówno do tego, jak nas postrzegają inni w świecie rzeczywistym, jak również do odbioru naszej osoby w mediach społecznościowych. Kolor roku 2023 instytutu Pantone symbolizuje te zmiany - wykorzystywania rzeczywistości wirtualnej do budowania i wzmacniania naszych wizerunków oraz autoeksperesji.

Motorola edge 30 fusion: ucieleśnienie koloru roku 2023 według Pantone

Nowa motorola edge 30 fusion łączy w sobie zalety nowoczesnych, flagowych smartfonów z wyszukanym wzornictwem, najpopularniejszą obecnie kolorystyką oraz praktycznymi rozwiązaniami.

Jednocześnie nowa motorola edge 30 fusion to wiele topowych rozwiązań technologicznych: bezramkowy wyświetlacz 6,55" pOLED 144 Hz1, procesor Qualcomm Snapdragon 888+ 5G czy zaawansowany układ aparatów fotograficznych o rozdzielczości 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu. Z pomocą tego smartfona wideo nagramy w 8K, a baterię dzięki dedykowanej ładowarce w 10 min. naładujemy do poziomu, który wystarczy na cały dzień użytkowania.

Słuchawki MOTO BUDS 600 ANC, czyli słuchaj muzyki wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę

W zestawie z nową motorolą edge 30 fusion znajdziemy słuchawki douszne MOTO BUDS 600 ANC. Co ważne, gadżetu tego nie da się dostać czy kupić w żaden inny sposób. Dlaczego warto im się dokładnie przyjrzeć? Choćby dlatego, że działają w technologii Snapdragon Sound, a to oznacza dźwięk w bardzo wysokiej jakości oraz aktywną eliminację hałasu. Innymi słowy, piosenek ulubionych wykonawców bez przeszkód w postaci słyszalnych rozmów współpasażerów posłuchamy np. w przepełnionym tramwaju, na zatłoczonej ulicy czy w gwarnej kawiarni.

Słuchawki douszne MOTO BUDS 600 ANC to także szereg dodatkowych funkcjonalności, spośród których wymienić warto możliwość połączenia przez bluetooth z dwoma urządzeniami jednocześnie czy Google Fast Pairing (sparowanie smartfona z słuchawkami za jednym dotknięciem). Natomiast w momencie, gdy nie będziemy korzystać z gadżetu, możemy schować go do poręcznego etui z funkcją ładowania bezprzewodowego.

Motorolę edge 30 fusion w kolorze roku 2023 Pantone w wersji pamięci 8/128 GB nabyć można wyłącznie w sieci Plus.

 

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy