Noworoczna wyprzedaż urządzeń w Plusie. Smartfony nawet 1000 zł taniej

W najnowszej promocyjnej ofercie Plusa pojawiły się modele Samsunga i OPPO w atrakcyjnych cenach. Przekonajmy się, za ile można obecnie kupić urządzenie. Zdradzamy, że zniżki sięgają nawet 1000 zł!

Samsung Galaxy A23 5G 4/64GB

Zacznijmy od modelu Samsung Galaxy A23 5G 4/64GB dostępnego obecnie w ofercie Plusa w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i niebieskim. Urządzenie wyposażone jest w ekran standardowej wielkości - 6,6 cala. Jak wskazuje nazwa modelu, obsługuje sieć 5G. Dzięki temu możemy zapomnieć o opóźnieniach w grach i streamingu.

A23 obsługiwany jest przez procesor Snapdragon i 4 GB pamięci RAM, dzięki czemu telefon doskonale radzi sobie z obsługą multimediów czy przechodzeniem pomiędzy aplikacjami. Pamięć wewnętrzną wynosi 64 GB, ale dzięki karcie microSD można rozbudować ją nawet do 1 TB.

Cztery obiektywy zadbają o nasze fotografie. Główny aparat z optyczną stabilizacją obrazu i 50 MP gwarantuje ostre i wyraźne zdjęcia. Do tego mamy obiektyw do zdjęć szerokokątnych oraz macro, a także kamerę do głębi ostrości, która pozwala wyostrzać na główny obiekt na zdjęciu, by tworzyć niesamowite portrety.

Na koniec wspomnijmy o funkcji, która wyróżnia ten model - dzięki Game Booster smartfon optymalizuje zużycie energii, poziom temperatury i wykorzystanie pamięci, jednocześnie blokując czynności wykonywane w tle oraz przychodzące powiadomienia podczas grania.

Model dostępny jest za 1 zł na start, a następnie po 108,16 zł w 12 ratach.

Samsung Galaxy S22 5G 128GB lub 256GB

Kolejne urządzenie, które kupimy w wyprzedaży, może pochwalić się jeszcze lepszymi parametrami. Ten smartfon również obsługuje sieć 5G. Ekran ma nieco mniejszy niż poprzedni omawiany model - 6,1 cala przekątnej. Uwagę zwraca jego minimalistyczny design i najwyższa jakość wykonania. Model ten oferuje najszybszy w historii serii Galaxy procesor wykonany w technologii 4 nm i wspierany 8 GB RAM, który zapewnia płynne działanie bez opóźnień nawet podczas grania w zaawansowane tytuły 3D. Możliwość szybkiego przetwarzania danych pozytywnie wpłynęła także na jakość zdjęć i filmów. Z pewnością docenimy również doskonały wyświetlacz wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X, który zapewnia piękną kolorystykę, jasność obrazu i głębię czerni. Doskonale radzi sobie nawet w najbardziej słoneczne dni. A dzięki wysokiej częstotliwości wyświetlania obrazu (120 Hz) treści po prostu płyną.

Na module z obiektywami znajdziemy: aparat szerokokątny z optyczną stabilizacją obrazu 50 MP, aparat ultraszerokokątny 12 MP oraz aparat z teleobiektywem 3x (również z optyczną stabilizacją obrazu) 10 MP. Jak urządzenie radzi sobie w praktyce? Jakość zdjęć jest rewelacyjna, aparat szczególnie zaskoczy nas nocą - doskonale wykorzystuje dostępne źródła światła, by nasze zdjęcia były wyraźne i szczegółowe.

W ofercie wyprzedażowej Plusa model znalazł się w dwóch wariantach: z 128 GB oraz aż 256 GB pamięci. Teraz Samsung Galaxy S22 5G 128GB dostępny jest w Plusie za 349 zł na start, a następnie po 259,99 zł miesięcznie w 12 ratach. Za Galaxy S22 5G 256GB zapłacimy tyle samo na start, ale miesięczna rata wynosi 274,99 zł.

OPPO Reno7 Lite 5G 8/128GB

Ostatni omawiany smartfon dostępny jest w kolorze czarnym lub... tęczowym! Opalizujące matowe wykończenie, które chroni przed odciskami palców, oraz Dual Orbit Lights, czyli świecące obwódki obiektywów, dodają telefonowi niepowtarzalnego stylu. Standardowo już wyposażony jest w technologię obsługującą sieć 5G. Urządzenie można wygodnie sterować gestami, na przykład, bez dotykania ekranu, odbierać lub wyciszać połączenia. Wygodną opcją jest także szybkie ładowanie. Już po 5 minutach zyskamy tyle energii, by starczyło nam na trzy godziny połączenia. Po nieco ponad godzinie bateria będzie naładowana do pełna i gotowa do pracy.

Miejsca na zdjęcia, filmy czy aplikacje nie zabraknie nam nigdy. Urządzenie ma aż 128 GB pamięci z możliwością rozszerzenia do 1 TB. Jeśli chodzi o pamięć RAM, jest jej aż 8 GB, a dodatkowo inteligentne oprogramowanie może przejąć do 5 GB nieużywanej pamięci ROM, by zapewnić płynniejszą pracę telefonu w momentach przeciążenia.

Przyjrzyjmy się jeszcze aparatowi. Na pleckach znajdziemy trzy obiektywy. Aparat główny ma aż 64 MP, obiektyw do zdjęć macro pozwala fotografować z odległości zaledwie 4 cm. Dodatkowo znajdziemy aparat do głębi ostrości, który umożliwia tworzenie niesamowitych portretów z efektem bokeh. OPPO Reno7 Lite 5G sprawnie korzysta z algorytmów sztucznej inteligencji, by równoważyć oświetlenie tła, retuszować portrety przy zachowaniu naturalnego wyglądu, a także wypełniać obraz niesamowitymi kolorami. Model doskonale radzi sobie przy słabym i niekorzystnym oświetleniu. Pozwala także na jednoczesne nagrywanie za pomocą przedniej i tylnej kamery.

OPPO Reno7 Lite 5G 8/128GB kupimy za 199 zł na start, a następnie po 153,32 zł w 12 ratach.

Warto wiedzieć, że teraz Plus podwaja liczbę GB oraz daje w prezencie na dwa lata dostęp do platformy Disney+ klientom, którzy wybiorą abonament za min. 55 zł/mies. Dodatkowo skorzystać można z oferty rodzinnej - do każdego abonamentu powyżej 55 zł otrzymamy abonamenty dla pięciu bliskich za 1 zł/mies. nawet przez 15 miesięcy. W każdym z nich dostępne są powyższe promocje (podwójne GB i dostęp do Disney+).

 

Artykuł sponsorowany

.