Tryb incognito już dostępny na YouTube. W końcu możecie się ukryć

YouTube w końcu udostępnił funkcję Incognito w swojej aplikacji mobilnej na smartfony. W tym trybie będziecie mogli przeglądać bogatą bibliotekę filmów w pełnej prywatności.

Oznacza to, że firma/aplikacja nie będzie rejestrowała Waszych ruchów w serwisie i zapisywała obejrzanych filmów w historii przeglądania oraz sugerowała filmów do obejrzenia.

Nowa opcję znajdziecie po kliknięciu swojego awatara na ekranie głównym aplikacji. Nowa funkcja znajduje się na liście i jest oznaczona ikoną znaną z trybu incognito przeglądarki Chrome.

Tryb incognito już dostępny na YouTube. W końcu możecie się ukryć. Fot. YouTube/GeekWeek.pl

Jeśli aktywujecie ten tryb, to na ekranie pojawi się w związku z tym stosowny komunikat oraz informacja, że aktywność może być nadal widoczna w niektórych sieciach. Oczywiście w każdym momencie będziecie mieli możliwość wyłączenia trybu prywatnego.

Reklama

Niestety, w trybie incognito nie mamy dostępu do naszych subskrypcji, wiadomości, powiadomień ani biblioteki. Jest on również dostępny tylko na systemy Android na smartfony, więc nie skorzystamy z tego dobrodziejstwa np. na telewizorach, a szkoda, bo tam przydałby się najbardziej.

Źródło: GeekWeek.pl/YouTube / Fot. GeekWeek.pl/YouTube

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy