Joker szybko podbija serca największych fanów kina i… Pornbuba. Oto cała magia Internetu

Wygląda na to, że wielu widzów po obejrzeniu nowego kinowego hitu postanowiło kontynuować swoją przygodę ze słynnym złoczyńcą, tyle że w wersji tylko dla dorosłych. Kolejny raz Pornhub triumfuje w zupełnie innej lidze.

Kiedy kilka tygodni temu w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze recenzje nowego Jokera, w którym w tytułową rolę wciela się Joaquin Phoenix, od razu wiadomo było, że mamy do czynienia z wielkim hitem. Pojawiały się nawet głosy, że to najlepszy film roku i murowany kandydat do Oscara, co potwierdził tylko Złoty Lew zdobyty przez produkcję na festiwalu filmowym w Wenecji. Nic więc dziwnego, że kiedy widzowie wracają do domu po seansie, to czują ogromny niedosyt i chcieliby zobaczyć jeszcze więcej.

Tyle że jak się właśnie okazuje, to więcej najczęściej kończy się na… Pornhubie! Jak bowiem poinformował serwis, w ostatnim czasie zanotował wzmożone zainteresowanie filmami dla dorosłych, w których można zobaczyć tę postać. I choć samo w sobie nie jest to bardzo zaskakujące, wystarczy tylko przypomnieć sobie, co działo się z UFO w czasie planów szturmu na amerykańską Strefę 51, to skala zjawiska jest już bardzo nietypowa.

Reklama

Od czasu kinowej premiery filmu w ubiegły piątek, serwis Pornhub zarejestrował 741 tysięcy wyszukiwań hasła Joker, z czego do 290 tysięcy dobił w samą tylko niedzielę. Oznacza to, że Joker kontynuuje passę innych produkcji DC, które również doczekały się swoich wersji dla dorosłych, jak choćby Liga sprawiedliwości czy wzbudzały ogromne zainteresowanie konkretnymi bohaterami. Serwis Pornhub poinformował na przykład, że po premierze Legionu samobójców obserwowali prawdziwy szał na postać Harley Quinn - hasło to pojawiło się w ich wyszukiwarce aż 10 milionów razy w samym tylko 2018 roku.

Na koniec warto jeszcze podkreślić, że liczby te nie robią większego wrażenia, jeśli zestawi się je z wynikami osiąganymi w kinach przez nowego Jokera. Bo choć wszyscy spodziewali się wielkiego sukcesu, to wyniki z weekendu otwarcia na poziomie 93,5 mln USD przerosły najśmielsze nawet oczekiwania. A jeśli spojrzymy na zamieszanie, jakie Joker robi w mediach na całym świecie, można spokojnie założyć, że kolejne tygodnie będą równie owocne. No to co, nie pozostaje nic innego, jak tylko udać się do kina, a później… to już Wasza sprawa :)

Źródło: GeekWeek.pl/Pornhub

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama