Bawił się prawdziwym samolotem... przy pomocy koparki

Istnieje powiedzenie, że mężczyźni nigdy nie dorastają, a jedynie ich zabawki stają się większe i droższe. Dokładnie tak było w przypadku operatora koparki, który zdecydował się użyć swojego pojazdu w dosyć niecodzienny sposób.

Cała historia została uwieczniona na Instagramie użytkownika vice.aviator. Pracujący w branży lotniczej właściciel profilu, udał się pewnego dnia na złomowisko samolotów. Chciał on odnaleźć pewną konkretną maszynę, która trafiła tam zaledwie kilka dni wcześniej. Choć poszukiwania nie przyniosły zadowalającego rezultatu, udało się jednak nagrać niecodzienną sytuację, która w szybkim tempie zyskała dużą popularność w internecie.

Mowa tu o zabawie operatora koparki - najwyraźniej postanowił on wrócić do czasów młodości i "polatać" samolotem. Zamiast jednak skorzystać z dłoni i modela w niewielkiej skali, użył on wspomnianej koparki oraz prawdziwego, pełnowymiarowego samolotu, czekającego na zezłomowanie.

Reklama

Vice.aviator szybko opublikował materiał na swoim profilu społecznościowym. Od tego czasu wideo stało się hitem. Film zyskał ogromną sławę na takich platformach jak Facebook, Reddit, Twitter i Instagram.

Jeden z użytkowników napisał nawet, że dodaje "zakup terenu, koparki i niesprawnego samolotu" do swojej listy życzeń. Szczerze mówiąc - nie dziwmy mu się. 

-------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych Kliknij!

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: koparka | samolot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy