Reklama

Deskorolkowy klimat PRL - poczuj go jeszcze raz!

Ikona szarych ulic i blokowisk lat 70. i 80. - kolorowa deskorolka powraca w nowej odsłonie. FishSkateboards to udoskonalona wersja kultowych, plastikowych desek, które w czasach PRL stanowiły obiekt powszechnego pożądania. Ta sama energia i niezapomniane wrażenia plus nowa technologia i design.

Twórcy FishSkateboards zainspirowali się oldschoolem lat 1970, kiedy każde dziecko z dumą prezentowało wśród znajomych najnowsze deskorolkowe triki, a wystająca z plecaka deska budziła powszechny podziw i szacunek.

Te slalomowo-cruisingowe deski o energetycznej kolorystyce powstały nie tylko z myślą o dzisiejszych trzydziesto- czterdziestolatkach, by mogli wrócić do wspomnień z dzieciństwa i zarażać sentymentem do fishek swoje pociechy, ale też o młodszych, którzy nie mają już siły nosić wszędzie longboardów w rozmiarze XXL.

Reklama

Nazwa FishSkateboards odnosi się do wyglądu deskorolek, których kształt i jaskrawe barwy przypominają kolorowe ryby. Ich niepozorny wygląd to jednak tylko przykrywka - deska jest wyjątkowo szybka i trwała. Mały rozmiar (57 cm) i waga (1,8 kg) sprawiają z kolei, że jest poręczna.

Dostępne modele to Biała Furia, Błękitny Grom i Biały Duch. Wkrótce powstanie też limitowana edycja desek.

FishSkateboards to polska firma, która jako pierwsza w Europie postanowiła reaktywować zapomniane winylowe deskorolki z lat 1970 i 1980. Każdy element związany z firmą odnosi się do stylistyki lat 1970, łącznie z designem strony FishSkateboard. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy