Reklama

Ever - listwa antyprzepięciowa

Jak zabezpieczyć się przed nagłymi wzrostami napięcia w sieci energetycznej? Podłączyć sprzętu do listwy antyprzepięciowej. Na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących rozmaite rozwiązania.

Wśród nich znajdziemy listwę antyprzepięciową firmy Ever. Urządzenie ma charakterystyczną konstrukcję, gdyż składa się z dwóch części (listew), dzięki czemu wzrasta wygoda jego użytkowania. Jednostkę dolną (z 4 gniazdami) można położyć na podłodze, natomiast połączoną z nią mniejszą jednostkę górną na biurku. W ten sposób urządzenia, które pojawiają się na blacie (np. telefon, laptop), możemy  szybko podłączyć do bezpiecznego źródła zasilania.

Jednocześnie sprzęt stacjonarny (np. desktop, monitor, drukarka) podłączony jest na stałe do dolnej listwy. Ciekawostką tego rozwiązania jest fakt, że wyłącznik w górnej części listwy znajdującej się na biurku odłącza również część dolną, dzięki czemu nie ma potrzeby sięgania w trudno dostępne miejsce. Przydatną funkcją jednostki górnej jest dwuportowa ładowarka USB ułatwiająca obsługę np. smartfonów, aparatów fotograficznych lub tabletów.
Listwa ma siedem gniazd sieciowych o podwyższonym bezpieczeństwie, dzięki czemu zabezpieczymy nie tylko komputer, ale także przyłączony do niego sprzęt (drukarkę czy głośniki) oraz inne urządzenia jak konsola lub odtwarzacz DVD.

Reklama

Dodatkowo wszystkie gniazda mają blokady uniemożliwiające dzieciom dostęp do elementów niebezpiecznych (System Child Protection). Funkcją poprawiającą komfort użytkowania jest automatyczny bezpiecznik, który umożliwia ponowne załączenie zasilania po wystąpieniu zwarcia lub przeciążenia. Warto zaznaczyć, że listwa jest w całości produkowana w Polsce a firma zapewnia ubezpieczenie przyłączonego sprzętu do kwoty 2500 EUR.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: listwa antyprzepięciowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy