Jak obsługiwać smartfona, nie wyciągając go z kieszeni?

Upowszechnienie smartfonów z dużymi, dotykowymi ekranami zmieniło sposób, w jaki korzystamy z telefonów. Brak fizycznych przycisków wyklucza bezwzrokową obsługę i oznacza, że aby skorzystać z telefonu, trzeba wyciągać go z kieszeni albo etui. Dla osób robiących to bardzo często jest jednak inne rozwiązanie - spodnie ze specjalną kieszenią.

Smartfony ułatwiają życie, ale niestety nie są bez wad. Jedną z nich jest utrudniona obsługa - aby wciskać wirtualne przyciski, trzeba zazwyczaj patrzeć na ekran. Co gorsza, niektóre smartfony są tak duże, że nie sposób obsługiwać je jedną ręką.

Zamiast co chwilę wyciągać telefon z kieszeni, można skorzystać z innego rozwiązania. Są nim spodnie Delta415 Wearcom z umieszczoną na udzie specjalną kieszenią. Górna część kieszeni jest przezroczysta, co pozwala na zerknięcie na ekran telefonu i jego obsługę bez wyciągania smartfonu, choć biorąc pod uwagę umiejscowienie kieszeni, przypuszczam, że najwygodniej korzystać z niej podczas siedzenia.

Reklama

Aby ukryć telefon przed wzrokiem ciekawskich, kieszeń została ponadto wyposażona w zasuwaną klapkę z nieprzezroczystego materiału. Kieszeń ma rozmiary ok. 7,5 x 13 centymetrów. iPhone i inne niewielkie telefony zmieszczą się w niej bez problemu, jednak wetknięcie tam któregoś z popularnych w ostatnich miesiącach tabletofonów może okazać się niemożliwe.

Na stronie producenta spodnie zostały wycenione na 160 dolarów.

Łukasz Michalik

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | spodnie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy