Jetovator - odrzutowy rower wodny

Rowery wodne nie należą raczej do demonów prędkości i nie umożliwiają wykonywania szczególnie wymyślnych trików. Jetovator jest inny - to pierwszy na świecie odrzutowy trycykl wodny.

W ciągu ostatnich kilku lat wodne jetpacki podbiły serca Internautów. Kwestią czasu było kiedy ta sama technologia zostanie wykorzystana do produkcji innych maszyn. Jetovator pozwala na wzniesienie się na wysokość 9 metrów ponad taflę wody lub zanurkowanie na głębokość 3 metrów. Tak duża swoboda ruchów jest możliwa dzięki braku jednostki napędowej na pokładzie samego Jetovatora. Niestety wiąże się to z koniecznością posiadania osobistego skutera wodnego, z którym będziemy połączeni 15 metrowym wężem.

Zestaw zawierający aluminiową ramę, plastikowe osłony, wąż, dysze wodne i niezbędne adaptery kosztuje niecałe 9000 dolarów. Niestety do tej ceny należy doliczyć koszt skutera wodnego, bez którego Jetovator będzie bezużyteczny. Zabawa nie jest tania, ale z pewnością może dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Swoją drogą ciekawe, kiedy zobaczymy podobne urządzenia na polskich zbiornikach wodnych?

Na poniższym materiale wideo znajdziecie krótki pokaz możliwości Jetovatora.

Reklama

Marek Maruszczak

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy