Lokalizator GPS dla czworonoga

Lokalizator GPS pozwala na zlokalizowanie pojazdu, cennej przesyłki czy bliskiej osoby. Z tego rozwiązania mogą również skorzystać właściciele psa czy kota, który zgubi się na spacerze, ucieknie z posesji czy zostanie ukradziony. Jednym z dostępnych rozwiązań jest Tractive GPS.

Lokalizator GPS jest niewielki i waży zaledwie 35 g. Dzięki wodoodpornej obudowie zwierzę może również pływać z modułem bez obawy o jego prawidłowe działanie. Nadajnik wystarczy przypiąć do obroży, aby na mapach w aplikacji kompatybilnej z systemami Android, Windows Phone lub iOS, a także na platformie www.tractive.pl sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się nasz pupil. Bardzo ważną funkcją jest "Bezpieczna strefa", która pozwala na zdefiniowanie obszaru, gdzie zwierzę może przebywać. Po przekroczeniu jego granic, właściciel czworonoga otrzyma bezpośrednio na telefon, tablet czy komputer informację o ucieczce zwierzaka. Pożyteczne są również wbudowane elementy - dioda LED i buzer. Oba rozwiązania można uruchomić z poziomu aplikacji na telefonie czy platformie w internecie i przy pomocy świecącej diody czy emitowanego dźwięku odnaleźć zwierzaka.

Reklama

Warto również podkreślić łatwość obsługi i długą żywotność urządzenia - po pełnym naładowaniu lokalizator pracuje od 2 do 5 dni. Kompatybilność z każdym systemem operacyjnym oraz dostępność bezpłatnego oprogramowania w Google Play, Apple Store i Windows phone Store powodują, że właściciele wszystkich mobilnych urządzeń mogą bez problemów wyposażyć swojego czworonoga w Tractive GPS i z każdego miejsca kontrolować jego aktualne miejsce pobytu.

Lokalizator nie tylko na spacer

Urządzenie Tractive GPS jest przydatne nie tylko podczas długich spacerów, ale także wyjazdu poza miasto. Zwierzaki, które na co dzień biegają po ogrodzonym terenie, spuszczone ze smyczy mogą bardzo szybko oddalić się od właściciela i nie reagować na komendę powrotu. Rozwiązanie to jest idealne również dla właścicieli przedstawicieli rzadkich ras, które coraz częściej padają ofiarami złodziei. Namierzenie skradzionego pupila nie będzie trudne,  jeśli do obroży przypniemy ten niewielki lokalizator.

Lokalizator dla psa czy kota Tractive GPS kosztuje 450 zł. Dostępny jest w sklepach Spy Shop.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: lokalizator GPS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama