MicroStylus - najmniejszy rysik na świecie

Telefony dotykowe to dla większości z nas standard. Jednak niewiele z nich jest oferowanych z rysikiem, ułatwiającym ich obsługę. Mazanie palcem po szybie to nie Twój styl? Jest na to rozwiązanie

Jeżeli jesteś zwolennikiem używania rysików, to MicroStylus na pewno cię zainteresuje. Jest to najmniejszy, zdaniem producenta, rysik na świecie. Wykonany jest z aluminium, a jego końcówka jest gumowa. Panie nie muszą się obawiać, że będą pół dnia szukały tego maleństwa w swoich torebkach. Dzięki kompaktowym rozmiarom MicroStylus można umieścić w wyjściu 3,5 mm, a więc popularnym minijacku.

Producent zapewnia, że MicroStylus jest kompatybilny ze wszystkimi ekranami pojemnościowymi. Zatem nieważne czy używasz tabletu, telefonu czy innego urządzenia, z reagowaniem na dotyk nie powinno być problemu.

MicroStylus dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym oraz czarnym, co bardziej wybrednym pozwoli na dopasowanie wyglądu tego maleństwa do telefonu. Cena rysika to 9.99 dolarów za sztukę lub 15.99 dolarów za parę.

Kamil Nawotnik

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: ekran dotykowy | rysik | smartfony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy