Mytaxi z globalną akcją „50% mniej”

Mytaxi uruchamia globalną promocję - wszyscy użytkownicy, którzy w dniach 4-17 maja zamówią i zapłacą za kurs przez aplikację, zapłacą o połowę mniej. Dla warszawiaków oznacza to opłatę początkową w wysokości 4 zł oraz stawkę za km od 90 gr do 1,20 zł.

- Chcemy, aby akcja "50% mniej" była zachętą dla użytkowników mytaxi do korzystania z funkcji "Płać przez aplikację". W Polsce opcja ta jest dostępna od grudnia 2013 roku i jest to jedna z najbardziej popularnych opcji płatności wśród naszych stałych użytkowników. Każdy kto raz przekona się jakie to łatwe i wygodne, nie wróci już do płacenia gotówką - mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi.

W Warszawie akcja po raz pierwszy została przeprowadzona w lutym tego roku. Wówczas sukces akcji był ogromny - płatności bezgotówkowe stanowiły 80% wszystkich płatności (dla porównania przed akcją było to 40%), a całkowita liczba przejazdów wzrosła aż 5 razy.

Reklama

Aby skorzystać z promocji należy:

-         Ściągnąć bezpłatną aplikację mytaxi na iOS, Android lub Windows Phone.

-         Zarejestować w aplikacji wybrany sposób płatności: kartę VISA, MasterCard lub konto PayPal.

-         Zamówić taksówkę wybierając opcję "Płać przez aplikację".

Po zakończeniu kursu taksówkarz zainicjuje proces płatności wprowadzając na swoim smartfonie cenę za przejazd zgodnie ze wskazaniem taksometru. Sekundę później cena wyświetli się na smartfonie pasażera w celu zatwierdzenia jej kodem PIN. Zniżka 50% zostanie naliczona automatycznie. Cały proces płatności odbywa się w sposób bezpieczny i przejrzysty w ciągu kilku sekund.

Promocja obowiązuje w ponad 40 miastach, w których mytaxi jest dostępne, w tym m.in. w Berlinie, Barcelonie, Madrycie, Zurychu czy Waszyngtonie, i pozwala na wykonanie w dniach 4-17 maja nieograniczonej liczby kursów z "Płatnością przez aplikację

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: mytaxi | uber | carsharing
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy