Reklama

Nowe BeBooki

WG raportu internetowej porównywarki cen Ceneo.pl najchętniej nabywanym elektronicznym czytnikiem w Polsce jest BeBook. W zestawieniu tym na pierwszym miejscu znajdują się urządzenia BeBook Mini oraz BeBook Neo.

Użytkownicy cenią je za jakość, lekkość i łatwość obsługi. Do tego liczy się przystępna cena i dodatkowe, nowoczesne funkcje. Najistotniejsze jest jednak to, co wprowadzimy do czytnika, dlatego sklep Bludot.pl do każdego BeBooka dodaje iSource BonusDisk 4.

Na bonusowej płycie znajduje się m.in. katalog "Asortyment Wolne Lektury", a w nim takie klasyki literatury jak "Balladyna" Słowackiego, "Dziady" Mickiewicza, czy "Lalka" Prusa, a także utwory wielu polskich poetów. Jednak samo urządzenie przyda się również do biznesu jako podręczny magazyn tekstów nie tylko z półki lektur szkolnych.

Mały i lekki

BeBook Mini waży tylko 160 gramów i jest wersją kieszonkową znanego już BeBooka. Urządzenie mieści od 1 000 do 4 000 tysięcy książek, gazet, dokumentów czy nośników audio. Czytnik ten potrafi odczytać ponad 20 różnych formatów, m.in. pdf, doc, txt, rtf, html, mp3, png, tiff, gif, jpg i bmp. Dzięki nowoczesnemu systemowi wyświetlania BeBook Mini oferuje wysoki komfort czytania ekranie o wielkości 5 cali. Urządzenie nie męczy oczu, jest oszczędne, jego czas pracy pozwala przeczytać do 7 000 stron. Ponadto BeeBook Mini posiada możliwość powiększania czcionki tekstu, odczytu pionowego lub poziomego oraz wyświetlania obrazów.

Reklama

Cena urządzenia to 899 PLN brutto.

Wersja dotykowa

BeBook Neo zawiera wszystkie funkcje BeBooka Mini, poszerzone o wbudowaną przeglądarkę internetową oraz dotykowy ekran. Sześciocalowy BeBook Neo został wyposażony w ekran E Ink i zbudowany z wykorzystaniem technologii dotykowej firmy Wacom - lidera wśród producentów tabletów graficznych dla komputerów osobistych. Czytnik wyposażony w WiFi oraz przeglądarkę, umożliwia nie tylko buszowanie w sieci, ale proponuje też e-booki do zakupienia w sklepie internetowym. Neo posiada również dostęp do Wikipedii oraz wbudowaną przeglądarkę Google.

BeBook Neo kosztuje 1499 PLN brutto

Źródło informacji

Komputer w Firmie
Dowiedz się więcej na temat: porównywarki cen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama