Nowe stacje dokujące od Philipsa

Philips przygotował serię stacji dokujących dla produktów Apple.

Stacje dokujące Philips pozwalają cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem odtwarzanym z iPoda, iPhone, a nawet iPada. Dzięki doskonałej jakości komponentom i najwyższej technologii, nowa gama głośników ze stacją dokującą marki Philips, zapewnia czyste brzmienie bez zniekształceń niezależnie od poziomu głośności.

Możesz więc w pełni skupić się na radości słuchania swoich ulubionych utworów. Specjalnie opracowane gniazdko dokujące z mechanizmem sprężynowym, pozwala na podłączenie dowolnego modelu iPhone lub iPad bez potrzeby stosowania dodatkowych adapterów. Możliwe jest także podłączenie urządzenia w futerale ochronnym.

Autentyczne brzmienie muzyki z Philips Fidelio Primo DS9000

Dzięki konstrukcji opartej na zwrotnicy pasywnej, podłączając swój sprzęt do stacji dokującej Philips Fidelio Primo DS9000 usłyszysz wyraźnie każdy szczegół utworu. Zaawansowane procesy technologiczne wykorzystane w budowie głośnika sprawiają, że każde pasmo częstotliwości dźwięków słyszalnych jest oddzielane i przesyłane do osobnych przetworników. Sygnały spoza pasma przenoszenia danego przetwornika nie są przesyłane, dzięki czemu zwiększona zostaje jakość dźwięku, a poziom zniekształceń ulega znacznej redukcji.

Reklama

Zaawansowana technologia PureDigital zapewnia znacznie lepszy dźwięk, który przewyższa swą jakością tradycyjną technologię przetwarzania stosowaną w stacjach dokujących, które korzystają z analogowego wyjścia dźwięku urządzeń iPod, iPhone, czy iPad. Dzięki cyfrowemu przetwarzaniu dźwięk zyskuje czystość i równowagę brzmienia. Dodatkowo głośnik Fidelio wyposażony jest w głośnik wysokotonowy z membraną, który łączy w sobie niezrównane odtwarzanie wysokich częstotliwości z wyjątkową dokładnością. Podczas słuchania muzyki, wystarczy zaś oddalić się od urządzenia, aby podświetlone klawisze funkcyjne automatycznie wygasły. Po zbliżeniu dłoni klawisze znów zostają podświetlone.

Cena rekomendowana Philips Fidelio Primo DS9000: 1999 PLN

Oglądaj filmy dzięki Philips Fidelio DS8550

Elegancka stacja dokująca Philips Fidelio DS8550 pozwala na podłączenie nie tylko urządzeń iPod

i iPhone, ale także tabletu iPad, dzięki czemu możesz również bezprzewodowo oglądać filmy.

Funkcja strumieniowego transferu Bluetooth, w którą wyposażony jest głośnik, zapewnia dobre efekty dźwiękowe. Zaawansowana technologia PureDigital sprawia, że dźwięk znacznie przewyższa jakością tradycyjną technologię przetwarzania, stosowaną w stacjach dokujących, które korzystają z analogowego wyjścia dźwięku urządzeń iPod czy iPhone.

Zakrzywiona tylna część głośników zapewnia wydajną strukturę akustyczną. Technologia SoundCurve redukuje wewnętrzne rezonanse i zakłócenia dźwięku.

Cena rekomendowana Philips Fidelio DS8550: 1469 PLN

Philips Fidelio DS7550 dla podróżników

Model Fidelio DS7550 zaprojektowany został z myślą o podróżowaniu, dlatego wyposażony jest w pojemny akumulator zapewniający długie godziny odtwarzania, solidne aluminiowe wykończenia oraz specjalny futerał. Dzięki technologii wOOx oraz systemowi DBB masz gwarancję głębokiego i czystego brzmienia basów bez zniekształceń, niezależnie od poziomu głośności. Technologia ekranowania eliminuje zakłócenia z telefonów komórkowych. Wystarczy umieścić swój odtwarzacz iPod lub telefon iPhone w podstawce, aby w każdym miejscu świata poczuć siłę muzyki.

Cena rekomendowana Philips Fidelio DS7550: 659 PLN

W Polsce oficjalnym dystrybutorem stacji dokujących Philips jest firma iSource.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: iPad | iphone | stacja dokująca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy