Okulary Instaglasses - zobacz świat przez filtr Instagramu

Często korzystasz z Instagramu? Wybierasz jeden z dostępnych w aplikacji filtrów i chwalisz się zdjęciami na Facebooku? Jeśli tak, to zachwyci cię ten gadżet: Okulary z filtrem Instagram - Instaglasses.

Patrzysz na świat przez różowe okulary? A może by tak spróbować zupełnie innego filtru lub kilku filtrów i ożywić świat, który nas otacza. Sam pomysł powstał dzięki najpopularniejszej obecnie aplikacji fotograficznej na rynku mobilnym - Instagram, która kojarzy się z pojęciem hipsterstwa. Z tymi okularami, poczujesz się jeszcze bardziej jak hipster. Do tego oczywiście modny design, dzięki któremu zyskasz fajny look i zaimponujesz znajomym.

Oczywiście jest to bardzo proste: okulary "uruchamiasz" przyciskiem Instagramu, następnie wybierasz odpowiedni filtr. Robisz zdjęcie i wgrywasz je do aplikacji. Marzeniem byłoby przejście od koncepcji do gotowego do sprzedaży produktu, ponieważ - tak samo jak w przypadku aparatu fotograficznego dla wielbicieli Instagramu - są to na razie jedynie koncepty.

Kaśka

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: okulary | Instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama