Otwieracz do piwa, który pokaże, ile wypiłeś

Nieważne, czym otwierasz butelkę z piwem. Zawsze pozostaje kapsel, z którym nie wiadomo, co zrobić. Zobacz urządzenie, które eliminuje ten problem i pozwala kontrolować ilość wypitego trunku. I wcale nie chodzi o elektroniczny licznik!

Każdego roku na całym świecie otwiera się 250 miliardów butelek z piwem i innymi napojami. To oznacza 250 miliardów kapsli, które lądują w różnych miejscach. Każdy, kto kiedykolwiek urządzał domówkę, wie, że przeważnie można je znaleźć w najtrudniej dostępnych miejscach - za łóżkiem lub pod lodówką.

Osoby, które często organizują imprezy w swoim mieszkaniu, powinny być wdzięczne Stefano Di Lollo, który zaprojektował otwieracz eliminujący problem związany z kapslami. Beer Cap Catcher przypomina skrzyżowanie klasycznego otwieracza ze słoikiem. Zasada działania jest prosta. Otwieramy butelkę ulubionego trunku, a kapsel ląduje w szklanym pojemniku. Mieści się w nim 30 kapsli, więc dodatkowo może wskazywać, czy impreza była udana. Po napełnieniu otwieracz można łatwo opróżnić, zdejmując gumowe dno.

Reklama

Beer Cap Catcher to nie tylko designerski gadżet do kuchni. Otwieracz ułatwia segregowanie odpadów. Butelki oddajemy do skupu, zebrane kapsle do pojemnika z metalami i świat od razu staje się lepszy. A co najważniejsze, sprzątanie po imprezie nigdy nie było tak łatwe.

Jak działa Beer Cap Catcher:

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nie wiadomo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy