Podkładka chłodząca do laptopów Cooler Pad za 19,99 zł w Biedronce

W ofercie Biedronki pojawi się podkładka chłodząca pod laptopa Hykker Cooler Pad. Urządzenie nie tylko schładza komputer, ale również ułatwia korzystanie z laptopa poprzez stabilizację podłoża i regulację kąta jego nachylenia. Podkładka będzie dostępna w czterech różnych wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, bordowym i niebieskim w cenie 19,99 zł.

Podkładka z wentylatorem o średnicy 125 mm charakteryzuje się wydajnością 1200 obrotów na minutę, dzięki czemu chłodzi laptopy z ekranem do 15,6''. W efekcie Cooler Pad umożliwia pracę na komputerze nawet przez wiele godzin. W konstrukcji płyty zastosowano siatkę, która uwydatnia dobrą cyrkulację powietrza pod obudową laptopa i zapewnia właściwe odprowadzanie ciepła. Ponadto podkładka jest cicha i sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Podkładkę wykonano z metalu i tworzywa sztucznego. 

Laptop pewnie leży na podkładce, dzięki temu, że ta posiada specjalne, wbudowane uchwyty stabilizujące, ułatwiając wielogodzinną pracę niezależnie od pozycji. Podstawka dodatkowo ułatwia korzystanie z laptopa poprzez regulację kąta nachylenia. Podkładkę podłącza się do laptopa za pomocą kabla USB.

Reklama

Produkt posiada pozytywną opinię jednostki certyfikującej TUV Rheinland, która sprawdziła go pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności i poręczności. 

Hykker Cooler Pad oferowany będzie w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, turkusowym i bordowym, od 8 do 21 lutego br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 19,99 zł. 

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy