Samsung Galaxy Ring nieprędko. Kiedy zadebiutuje inteligentny pierścień?

Samsung Galaxy Ring to inteligentny pierścień, nad którym Koreańczycy pracują od jakiegoś czasu. Kiedy odbędzie się premiera tego gadżetu? Jeśli czekacie na to urządzenie, to będziecie musieli uzbroić się jeszcze w nieco cierpliwości. Wygląda na to, że Samsung nie wprowadzi Galaxy Ring do oferty w tym roku.

Na nadgarstkach nosimy inteligentne zegarki czy opaski, ale miniaturyzacja postępuje i gadżety ubieralne są coraz mniejsze. Z tego też powodu Samsung szykuje inteligentny pierścień o nazwie Galaxy Ring. Urządzenie pojawia się w przeciekach od jakiegoś czasu, ale wygląda na to, że na jego premierę trochę sobie poczekamy...

Samsung Galaxy Ring najwcześniej w połowie 2024 r.

Nowe informacje o gadżecie dostarcza nam raport The Elec, które w przeszłości serwowało nam niejednokrotnie sprawdzone plotki z obozu koreańskiej marki. Według źródła Samsung Galaxy Ring nie zadebiutuje w tym roku. Mało tego, bo nie mamy spodziewać się tego sprzętu w ofercie również na początku 2024 r., wraz z debiutem smartfonów z serii S24. Kiedy więc zobaczymy inteligentny pierścień?

Reklama

Według raportu serwisu źródłowego największe prawdopodobieństwo debiutu inteligentnego pierścionka jest latem przyszłego roku. To oznacza, że pewnie Samsung Galaxy Ring zostanie zaprezentowany wraz ze składanymi smartfonami Z Fold 6 i Z Flip 6, których spodziewamy się w lipcu 2024 r.

Jakby tego było mało, to może dojść do zmiany w planach Samsunga i premiera Galaxy Ring może zostać przesunięta nawet na pierwszą połowę 2025 r. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się z czasem.

Inteligentny pierścień w kilku rozmiarach

Wiemy, że Samsung przygotowuje kilka rozmiarówek Galaxy Ring. Po to, aby pasował on na palce jak największej liczby potencjalnych klientów. Do wyboru mają być cztery opcje. Wiemy, że urządzenie ma otrzymać wyspecjalizowane czujniki, które będą w stanie zbierać z palców użytkowników różne dane, w tym także medyczne, co firma bierze pod uwagę i w tym celu nawiązała współpracę z odpowiednimi organizacjami, jak to było wcześniej w przypadku badania EKG realizowanego przez smartwatche.

Samsung Galaxy Ring skrywa przed nami jeszcze sporo tajemnic. Inteligentny pierścień zapewne wytyczy na rynku sprzętów ubieralnych jakieś nowe standardy i pewnie niedługo po jego premierze zacznie pojawiać się więcej podobnych gadżetów o zbliżonych możliwościach. To tylko kwestia czasu, aż konkurencja odpowie podobnymi rozwiązaniami. Sam pomysł nie jest też zupełnie nowy i jako przykład można przytoczyć Oura Ring.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy