Superszybka maszyna do drinków

Nie od dziś wiadomo, że kibice przyjeżdżający na Euro 2012 będą nie tylko spragnieni sportowych wrażeń, ale również dobrego trunku. Pewna firma zwietrzyła w tym niezły biznes i zaoferowała urządzenie, które w mig przygotuje atrakcyjne drinki. Czy shoty w barwach narodowych mają szansę zrobić karierę?

Profesjonalni barmani wiedzą, że zrobienie kilkuwarstwowego drinka nie należy do najłatwiejszych zadań. Dla tych, którzy nie mają odpowiednich umiejętności lub po prostu wolą wygodę oferowaną przez gadżety, jest urządzenie firmy LayerNation zwane "El Tirador". Nazwa oznacza po hiszpańsku strzelca i sugeruje, że służy ono do robienia perfekcyjnych shotów.

Obsługa gadżetu jest prosta - wystarczy za pomocą dotykowego ekranu wybrać mieszankę kolorowych alkoholi, żeby w ciągu 20 sekund maksymalnie 4 drinki były gotowe. Przygotowany w ten sposób napój wygląda naprawdę ciekawie, a wybór odpowiednich barw zależy jedynie od preferencji użytkowników - można eksperymentować z sześcioma kolorami. Nic dziwnego więc, że producent chce wykorzystać swój gadżet podczas mistrzostw, oferując m.in. biało-czerwone drinki.

Reklama

Niestety nie wiadomo, czy alkohol w barwach narodowych będzie smakował lepiej i bardziej mobilizował do dopingowania. Jedno jest pewne - nieważne, jakie barwy są w kieliszku, zawsze trzeba liczyć się z syndromem dnia drugiego.

Grzegorz Nowak

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: drink
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy