Survival Belt: Dobrze wygląda i... uratuje życie

Zapomnij o scyzoryku. Survival Belt to gadżet, w którym pod postacią eleganckiego paska kryje się zestaw najbardziej potrzebnych narzędzi.

W klamrze Survival Belt kryją się między latarka, otwieracz do butelek, krzesiwo i wytrzymałe ostrze ze stali nierdzewnej.

Całość wytrzyma nie tylko elegancki bankiet (pasek wygląda tak dobrze, że z powodzeniem można go założyć do garnituru i nie będzie to żadnym faux pas), ale także pełne zanurzenie w wodzie, błoto, pył i niskie temperatury. Innymi słowy nie ma nią mocnych.

Survival Belt ma jeszcze jedną niepodważalną zaletę. Z ukrytych w nim narzędzi można korzystać bez wyciągania go ze spodni. Nawet w sytuacji wyjątkowego zagrożenia nie musicie martwić się o spadającą część garderoby.

Reklama

Gadżet, który w sklepach i sieci pojawi się już we wrześniu ma kosztować niebagatelną kwotę 180 dolarów (około 720 złotych).

To oczywiście sporo jak na pasek, ale biorąc pod uwagę to, że faktycznie może on uratować życie, jego zakup wcale nie wydaje się zwyczajnym gadżeciarstwem...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gadżety
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy