Ten R2-D2 jest jeżdżącą lodówką - sam przywiezie ci piwo!

Piszczący robot R2-D2 to bez wątpienia jedna z ulubionych postaci fanów Gwiezdnych wojen. Co powiedzielibyście na jego replikę, która poza wydawaniem dźwięków... przywiozłaby wam również piwo?

R2-D2, którego możecie zobaczyć na powyższym zdjęciu to tak naprawdę zdalnie sterowana lodówka zdolna pomieścić w sobie sześć puszek złocistego trunku. Kosztuje ona aż osiem tysięcy dolarów, ale taki gadżet to po prostu klasa sama w sobie.

Całość została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Domowy R2-D2 porusza się w taki sam sposób jak oryginał z planu filmowego. Wydaje też odpowiednie dźwięki.

Lodówką steruje się przy pomocy dołączonego do zestawu pilota. Warto w tym miejscu wspomnieć, że wbudowany w robota akumulator starczy aż na dwie godziny nieustannego kursowania po kolejne zapasy. Szkoda tylko, że R2-D2 nie jest w stanie ich załadować.

Reklama

Na tę jeżdżącą lodówkę można już składać zamówienia. Przypomnijmy, że dość zaporowa cena sprawia, iż gadżet ten raczej nie sprzeda się na pniu. "Raczej" jest w tym przypadku kluczowe. Miłośnicy sagi stworzonej przez George'a Lucasa znani są z tego, iż są w stanie kupić wszystko, co opatrzone jest logiem "Star Wars".

Piwny R2-D2, choć jest drogim i niezbyt użytecznym gadżetem, i tak znajdzie nabywców. Prawda jest taka, że mało kto nie chciałby go mieć...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy