Transcend DrivePro 50 – rejestrator trasy bez zbędnych opcji

Transcend wprowadza na rynek rejestrator DrivePro 50 – niewielki i przystępny cenowo gadżet samochodowy, który ma skupiać się na tym, co najistotniejsze, czyli na rejestrowaniu jazdy.

DrivePro 50 dysponuje obiektywem o przysłonie F/1.8 i obiektywem o kącie widzenia 130 stopni. Wbudowany czujnik przeciążeń aktywuje tryb nagrywania awaryjnego w przypadku wykrycia kolizji. Nagrywanie awaryjne można też aktywować za pomocą dedykowanego przycisku na urządzeniu. Materiał zapisany w ten sposób nie jest nadpisywany.

Za pośrednictwem aplikacji DrivePro rejestrator poprzez Wi-Fi komunikuje się z urządzeniami opartymi na systemach Android oraz iOS. Po sparowaniu rejestratora za pośrednictwem urządzeń mobilnych można zmieniać jego ustawienia oraz uzyskać podgląd obrazu na żywo.

Reklama

Do rejestratora dodawana jest karta pamięci microSDHC z serii High Endurance o pojemności 16 GB. Charakteryzuje ją podwyższoną odporność na czynniki zewnętrzne oraz sprawność przy nagraniu 3 000 godzin materiału. Kartę oparto na kościach pamięci MLC NAND.

Dostępna jest wersja DrivePro 50 z uchwytem z przyssawką bądź z taśmą dwustronną.

Cena rynkowa rejestratora wynosi ok. 340 zł. Sprzęt trafi wkrótce do sprzedaży w Polsce. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: rejestratory jazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy