Reklama

Z tymi sztućcami zjesz obiad niczym Darth Vader

Powiedzmy sobie to szczerze - sztućce nie są niczym porywającym. Kiedy jednak uchwyt noża lub widelca przypomina trzon miecza świetlnego, to sytuacja zmienia się o 180 stopni.

Zestaw, który widzicie na powyższej fotografii kosztuje 18 dolarów. To niewiele jak za sztućce skonstruowane na podobieństwo broni jednego z najbardziej przerażających postaci w dziejach kina, Dartha Vadera.

Wbrew pozorom całość zrobiono z materiałów nie pochodzących z odległej galaktyki. Stylizowane nóż, widelec i łyżka to konstrukcje ze stali nierdzewnej i plastiku. Nie oznacza to jednak, iż jakości ich wykonania można coś zarzucić. W żadnym wypadku!

Fanów Gwiezdnych Wojen chyba nie trzeba specjalnie namawiać do zakupu. Ci z was, którzy nie są fanami przygód Luke'a Skywalkera i Hana Solo też powinni rozważyć złożenie zamówienia.

Reklama

Jeśli wasze pociechy należą do sporej grupy niejadków, to sztućce te z pewnością sprawią, że jedzone nimi obiady będą znikać w całości. Kto wie, może ma w tym udział tajemnicza moc? Najlepiej będzie przekonać się o tym na własnej skórze.

Sęk w tym, że produkt ten cieszy się takim zainteresowaniem, iż został on sprzedany na pniu. Produkt firmy Underground Toys będzie można nabyć dopiero... w styczniu przyszłego roku. Kurczę, to już nawet VII epizod gwiezdnej sagi pojawi się wcześniej!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy