Zegarek dla facetów "na fali"

Surfing to jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów wodnych. Przywodzi na myśl piękne plaże, słoneczne dni i kolorowych ludzi, którzy wiwatują podczas oglądania ewolucji na wielkich falach. Jest to sport, który zawsze kojarzy się z pozytywnym nastawieniem i radością.

Firma Casio znana jest z faktu, że produkowane przez nią zegarki G-Shock wyposażone są w rożne wskaźniki umożliwiające użytkownikom po za odczytywaniem godziny, sprawdzenie dodatkowych, przydatnych podczas uprawiania sportów informacji.

Jednym z takich przykładów jest model G-Shock GLX-150B-3ER, który dedykowany jest dla wszystkich uprawiających sporty wodne. Wyposażony został on w wykres przypływów i odpływów, wodoszczelność do 20 barów, elastyczny pasek z tworzywa sztucznego i specjalne, odporne, mineralne szkiełko.

Reklama

Ciekawa, żywa kolorystyka przypadnie do gustu każdemu, kto od swojego zegarka wymaga nieco więcej niż tylko godziny.

Wytrzymałość baterii obliczona została na siedem lat, co pozwoli cieszyć się nam bezobsługowością zegarka podczas wielu wyjazdów czy to na surfing czy wakeboard.

Model ten jest wybierany przez wielu profesjonalnych zawodników na całym świecie ze względu na wytrzymałość, niezawodność i odważne kolory. Jednym z zawodników, który, na co dzień używa modelu GLX-150B jest Australijczyk Yadin Nicol, który od wielu lat jest w czołówce światowego pro surfingu. 

Czym charakteryzuje się model GLX-150B-3ER?

- Wykres przypływów i odpływów

- Wskaźnik faz księżyca

- Automatyczne podświetlenie LED

- Wskaźnik czasu światowego

- Stoper 1/100 sek.-24h

- Yacht Timer

- 3 multialarmy

- Funkcja drzemki

- Sygnały przycisków on/off

- Kalendarz automatyczny

- Format 12-/24-godzinny

- Szkło mineralne

- Pasek z tworzywa sztucznego

- Bateria wystarczająca na siedem lat użytkowania

- Klasa wodoszczelności: 20 barmateriały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: G-Shock | zegarek | gadżety | Casio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy