11 GB internetu za 8 zł, czyli wakacyjne oferty polskich operatorów

Mamy wakacje! Wielu z Was wyruszyło już na letnie wojaże, a jeszcze więcej planuje to zrobić w najbliższym czasie. Zasięg i prędkość mobilnego internetu w Polsce stoi na wysokim poziomie, ale co Wam po tym, jeśli macie na swoim koncie mało GB, a nie chcecie tracić...

Mamy wakacje! Wielu z Was wyruszyło już na letnie wojaże, a jeszcze więcej planuje to zrobić w najbliższym czasie. Zasięg i prędkość mobilnego internetu w Polsce stoi na wysokim poziomie, ale co Wam po tym, jeśli macie na swoim koncie mało GB, a nie chcecie tracić...

Mamy wakacje! Wielu z Was wyruszyło już na letnie wojaże, a jeszcze więcej planuje to zrobić w najbliższym czasie. Zasięg i prędkość mobilnego internetu w Polsce stoi na wysokim poziomie, ale co Wam po tym, jeśli macie na swoim koncie mało GB, a nie chcecie tracić dużej kasy na drogie pakiety transmisji danych.

Wiadomo, że wielu z Was już nie potrafi wyobrazić sobie życia bez swobodnego dostępu do globalnej sieci, nawet podczas swojego podróżowania. Operatorzy przygotowali więc fajne oferty, dzięki którym ten problem przestanie dla Was istnieć.

Reklama

Najlepszą ofertę ma obecnie Mobile Vikings. Operator oferuje aż 11 GB internetu za 8 złotych. Promocja ważna jest od 28 czerwca do 31 sierpnia. Tak jak w ubiegłym roku, pakiet będzie można zakupić ze środków dostępnych na karcie Vikinga.

Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto na stronie internetowej www.mobilevikings.pl, aktywujecie ofertę przy pomocy aplikacji Mobile Vikings (Viking App). Jednorazowa promocja jest ważna na terenie Polski przez 31 dni od momentu aktywacji. Możecie także przedłużyć jej ważność, doładowując swoje konto w ciągu 31 dni.

W Virgin Mobile możecie dostać 10 GB transferu danych za 9 złotych. Aby aktywować ten bonus wystarczy, że wpiszecie w telefonie kod *222*1# i zatwierdzicie słuchawką. Pakiet jest ważny 30 dni.

W Play dla klientów ofert na kartę przygotowano promocję połączoną z lodami Big Milk czy napojami Coca-Cola, w której po zakupie loda czy napoju, dostajecie wydruk z kodem (lub pod nakrętką), który trzeba wprowadzić na stronie https://www.zakreconegiga.pl lub woah.com. W tym przypadku, jeden kod to 1 GB.

Co ważne, w promocji tej można wykorzystać tylko 8 kodów w miesiącu, więc łącznie do dyspozycji można zgarnąć maksymalnie 8 GB transferu danych. Promocja ta trwa tylko do końca lipca.

Od teraz do 30 września 2017 roku możecie skorzystać również z darmowych 9 GB pakietu danych, po 3 GB na każdy miesiąc. Aby skorzystać z nowej oferty, należy albo przenieść się do aplikacji webowej Play24 i z jej poziomu zlecić uruchomienie pakietu, albo za pomocą kodu: *111*870*1#.

Warto też skorzystać z bezpłatnego, nielimitowanego pakietu danych ważnego przez tydzień. By go aktywować, wystarczy wejść na stronę Play24 lub wpisać w telefonie kod *111*869*1#.

Orange póki co nie zaoferował swoim klientom niczego ciekawego. W tej chwili obowiązuje do końca wakacji promocja, w myśl której za doładowanie w wysokości 200 złotych można otrzymać 1410 GB transferu danych.

Doładowanie jest ważne przez 5 miesięcy, więc oferta ta wydaje się być bardzo korzystna, ale na początku trzeba ponieść spore koszta, co dla wielu może być sporym problemem.

Źródło: / Fot. Mobile Vikings

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy