Konkurs - biografia Steve'a Jobsa

Mamy dziś dla Was to na co czekaliście od dawna - konkurs, w którym do wygrania jest biografia współzałożyciela Apple - Stevea Jobsa - pióra Waltera Isaacsona.

Mamy dziś dla Was to na co czekaliście od dawna - konkurs, w którym do wygrania jest biografia współzałożyciela Apple - Stevea Jobsa - pióra Waltera Isaacsona.

Mamy dziś dla Was to na co czekaliście od dawna - konkurs, w którym do wygrania jest biografia współzałożyciela Apple - Steve'a Jobsa - pióra Waltera Isaacsona.

Książka, o której pisaliśmy już na naszych łamach wielokrotnie i nie trzeba jej chyba ponownie przedstawiać.

W naszym konkursie do wygrania jest 5 książek. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie – czemu Steve Jobs nie miał rejestracji na swoim Mercedesie SL 55 AMG?

Odpowiedzi przysyłajcie na maila redakcja@geekweek.pl (w tytule maila wpiszcie: "KONKURS JOBS"), pamiętajcie jednak aby podać swój pełny adres (brak adresu oznacza, że zgłoszenie jest nieważne) oraz poniższą klauzulę:

Reklama

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z wymogami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., przez Redefine Sp. z o.o., Al. Stanów Zjednoczonych 61 A, budynek Blue Point, 4 piętro, 04-028 Warszawa. Jednocześnie oświadczam, że tym samym zostałem/am powiadomiony/na o przysługującym mi prawie wglądu do danych oraz ich poprawiania.”

Jeśli uważnie śledziliście nasz portal nie powinniście mieć trudności z odpowiedzią na pytanie. Jeśli śledzicie mniej dokładnie odpowiedź na pewno znajdziecie klikając w pole "szukaj" w prawym górnym rogu ;)

Na odpowiedzi czekamy do przyszłego wtorku - 20 grudnia bieżącego roku - do godziny 23:59 - tak aby Mikołaj zdążył Wam przynieść nagrody przed świętami :)

Powodzenia :)

Zgodnie z wczorajszą obietnicą - będziemy też organizowali osobny mini-konkurs dla naszych fanów na Facebooku. Bądźcie czujni ;)

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy