Poznajcie pięknego i zaawansowanego seks-robota o nazwie Solana

Chociaż temat seks-robotów, spełniających w łóżku nasze wszystkie zachcianki, może wywoływać uśmiech politowania na twarzy, to musimy przygotować się na fakt, że już w niedalekiej przyszłości maszyny opanują cały świat i takie wizje urzeczywistnią.

Chociaż temat seks-robotów, spełniających w łóżku nasze wszystkie zachcianki, może wywoływać uśmiech politowania na twarzy, to musimy przygotować się na fakt, że już w niedalekiej przyszłości maszyny opanują cały świat i takie wizje urzeczywistnią.

Chociaż temat seks-robotów, spełniających w łóżku nasze wszystkie zachcianki, może wywoływać uśmiech politowania na twarzy, to musimy przygotować się na fakt, że już w niedalekiej przyszłości maszyny opanują cały świat i takie wizje urzeczywistnią.

Chodzi tutaj bowiem o biznes wart obecnie ponad 80 miliardów dolarów. Patrząc z perspektywy coraz większego oswajania się ludzi z wszelkiej maści robotami, zapracowanego i stresującego trybu życia, niechęci do posiadania potomstwa, niezadowolenia ze swojego życia seksualnego lub w ogóle go nie posiadania, w przyszłości większość mieszkańców naszej planety będzie dosłownie żyło na co dzień z seks-lalkami.

Reklama

Według najnowszej ankiety, przygotowanej przez serwis YouGov,, ponad 50 procent osób dorosłych uważa, że w ciągu następnych pięciu dekad ludzie będą częściej obcowali w sypialni z robotami, niż z innymi ludźmi.

Dlatego na targach elektroniki użytkowej CES 2018 w Las Vegas pojawiła się słynna na cały świat firma Abyss Creations, która specjalizuje się w produkcji luksusowych seks-lalek czy seks-robotów z serii RealDoll. Premierę tam miał nowy seks-robot o imieniu Solana, a także można było zobaczyć nowe zdolności Harmony.

Na załączonych materiałach filmowych możecie zobaczyć, jak zaawansowane są już urządzenia od tej amerykańskiej firmy. Co najlepsze, jeszcze w tym miesiącu pierwsze takie moduły trafią do lalek RealDoll i będzie można je kupić w sklepie za ok. 10 tysięcy dolarów.

Kto wie, może z ich pomocą wreszcie skończy się handel kobietami i seksualne napady uchodźców na kobiety na zachodzie Europy?! Ale mówiąc poważnie, futuryści od wielu lat zapowiadają erę androidów dysponujących zaawansowaną sztuczną inteligencją, dzięki której nie będą one ustępowały w inteligencji ludziom.

Będą one bardziej zaawansowanymi formami rozrywki od obecnych seks-lalek, a na pewno wielu mieszkańców naszej planety zdecyduje się spędzić z nimi całe życie, dokładnie tak, jak od zawsze odbywało się to z drugim człowiekiem. W tym procesie pomogą interfejsy mózg-komputer, nad którymi pracuje właśnie Elon Musk z NeuraLink () czy Mark Zuckerberg z Facebooka ()

Źródło: GeekWeek.pl/ / Fot. RealDoll

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy