Amazon Prime wreszcie w Polsce. Jaka cena za usługę?

Ciekawy pakiet usług Amazon Prime jest już dostępny w Polsce. W cenie 49 zł rocznie, klienci będą mieli dostęp do darmowych dostaw bez minimalnej wartości zamówienia, filmów i seriali na platformie streamingowej w formie VOD oraz gier komputerowych.

Amazon Prime w Polsce. W końcu!

Jedna z największych na świecie firm dostawczo-wysyłkowych - Amazon - wprowadza swoją usługę premium do Polski. Od teraz klienci z naszego kraju będą mogli liczyć na darmową i błyskawiczną dostawę zamówionych produktów bez kwoty minimalnej. 

Amazon gwarantuje, że paczka będzie pod naszymi drzwiami już następnego dnia po zakupie. Firma założona przez Jeffa Bezosa jest na tyle elastyczna, że może przesyłkę dostarczyć do paczkomatu lub innego punktu odbioru.

Usługa premium Amazona obejmuje nie tylko dostawy. Prime zagwarantuje użytkownikom dostęp do platformy streamingowej, gdzie znajdzie się wiele popularnych produkcji filmowych oraz autorskich seriali np. światowy hit "The Boys". Dodatkowo będzie można liczyć na korzyści płynące z Prime Gaming. Tam można dostać pakiet darmowych gier, lecz bardziej interesujące wydają się być skórki do przedmiotów i postaci z popularnych produkcji. Do tych należą skiny z Apex Legends, New World, League of Legends i wielu innych.

Reklama

"Niezmiernie cieszymy się, że od dziś klienci w Polsce będą mogli dołączyć do ponad 200 milionów członków Amazon Prime na całym świecie, którzy już korzystają z jego zalet. Wprowadzając Amazon Prime do Polski chcemy ułatwić życie klientom, oferując im szybką i darmową dostawę milionów produktów oraz szeroki wybór filmów i seriali dostępnych do obejrzenia w każdej chwili i z dowolnego urządzenia - nie wspominając o fantastycznych okazjach cenowych" - mówi wiceprezes Amazon Prime, Jamil Ghani.

Ile kosztuje Amazon Prime w Polsce?

Usługa Amazon Prime dla klientów w Polsce jest dostępna w cenie 49 zł za rok lub 10,99 za miesiąc. Dla niezdecydowanych jest dostępny darmowy okres próbny.

O Amazon Prime przeczytasz także w serwisie biznes.interia.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amazon | Amazon Prime Video | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama