Conversation Mode w Google Translate także po polsku

W aplikacji Google Translate dostępna jest opcja Conversation Mode, pozwalająca na tłumaczenie tekstu mówionego w czasie rzeczywistym. Dotychczas nie była ona dostępna dla Polaków, ale w końcu się to zmieniło.

Dzięki temu wszystko, co powiemy do swojego urządzenia po polsku, może zostać przetłumaczone na jeden z kilkudziesięciu języków. Działanie aplikacji jest bardzo proste - zerknijcie na poniższe wideo:

Liczba języków obsługiwanych przez funkcję Conversation Mode znacznie wzrosła - aktualnie dodana została obsługa czternastu nowych, w tym polskiego. Pozostałe to: brazylijski portugalski, czeski, holenderski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, chiński mandaryński, rosyjski i turecki.

Warto pamiętać, że funkcja Conversation Mode ciągle jest w wersji alpha, a to oznacza, że mogą się pojawić problemy z tłumaczeniem tekstu np. w miejscach, gdzie jest zbyt głośno. Aplikacja jest całkowicie darmowa, a do działania wymaga tabletów lub smartfonów z Androidem w wersji 2.2 Froyo lub nowszej. Możecie ją pobrać z Android Market.

Reklama

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama