Internet coraz tańszy i szybszy

Dostawcy internetu walczą o abonentów. Bronią mającą pokonać konkurencję są niskie ceny oraz... szybsza wymiana plików dla osób korzystających z P2P.

Walka na rynku dostawców internetu nie ma końca - GTS Energis wprowadza kolejną nową ofertę - MULTIMO "Strzał w dziesiątkę". Nowość opiera się na opłacie aktywacyjnej za usługę w wysokości 10 zł i opłaty 10 zł za 1. oraz 2. bez względu na wybraną opcję prędkości.

Klienci, którzy do połączenia z usługą użyją własnego modemu ADSL mogą liczyć na dodatkowy rabat w wysokości 40zł!

Oferta MULTIMO Strzał w 10 będzie obowiązywać od 1 października do 31 grudnia 2007 roku i będzie dotyczyła wszystkich oferowanych w ramach MULTIMO prędkości (od 512 kb/s do 6144 kb/s). Jest ona skierowana do osób, które nie mają jeszcze umowy zawartej z GTS Energis na usługi dostępu do internetu MULTIMO oraz tych którzy mają podpisaną umowę na dostęp do internetu MULTIMO na czas nieokreślony.

Reklama

Do kontrataku przygotowuje się także drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce - Vectra. Firma wprowadziła nową ofertę internetową, w ramach której obecni klienci otrzymują dwukrotnie wyższą prędkość, a nowi mają do wyboru większą liczbę pakietów w tym pakiet z prędkością 6 Mb/s.

Dla swoich nowych abonentów Vectra przygotowała pięć pakietów internetowych: "Dla Startujących", "Dla Ciebie", "Dla Rodziny", "Dla Aktywnych" oraz "Dla Wymagających", w ramach których dostępna jest prędkość przesyłu danych od 128 do 6144 kbps. Co ciekawe, za dopłatą 10 lub 20 złotych (zależnie od pakietu) Vectra oferuje zwiększenie prędkości przesyłu danych od klienta do sieci przez całą dobę.

Takie rozwiązanie ma być skierowane do osób wykorzystujących komputer do wysyłania dużych plików oraz intensywnie korzystające z sieci peer-to-peer.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Internet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy