​Jaki jest najczęściej oglądany film w serwisie YouTube?

Jeśli zastanawialiście się jaki film jest obecnie najbardziej popularnym materiałem na serwisie YouTube - śpieszymy poinformować, że nie jest to już "Despacito".

Najwięcej wyświetleń w historii YouTube’a ma filmik z piosenką dla dzieci "Baby Shark". 

Utwór może się poszczycić rekordową ilością odwiedzin na poziomie 7 049 miliarda, co czyni go najchętniej oglądamy filmem zamieszczonym na łamach YouTube'a. Co więcej, piosenka dla dzieci o charakterystycznej melodii, jest także najczęściej odtwarzanym materiałem w całej historii serwisu.

Prosty utwór wyprzedził nawet takie komercyjne piosenki jak ogromnie popularne Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee, który też całkiem niedawno przekroczył granicę 7 miliardów, czy plasujące się na trzeciej pozycji Ed Sheeran’s “Shape of You" z wynikiem ponad 5 miliardów widzów.

Reklama

Bez wątpienia za przeogromnym sukcesem "Baby Shark" stoi szalejąca epidemia koronawirusa. Spore obostrzenia, zmusiły rodziców do pozostawienia dzieci w domach, a to z kolei oznacza, że trzeba je czymś zająć. Piosenki w stylu wspomnianego utworu mają w sobie to "coś" co przyciąga najmłodszych. Dzieci nie nudzą się także tak szybko jak dorośli, więc odtwarzanie utworu przez kilkadziesiąt razy, nie stanowi dla nich problemu. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy