Manifestacje internautów przeciwko rządowi

W weekend odbyła się pierwsza manifestacja mająca być wyrazem sprzeciwu wobec projektu nowelizacji ustawy hazardowej przygotowanej przez nasz rząd.

W weekend odbyła się pierwsza manifestacja mająca być wyrazem sprzeciwu wobec  projektu nowelizacji ustawy hazardowej przygotowanej przez nasz rząd.

Na warszawską manifestację organizowaną przez Blackout Europe Polska w sobotę przybyło około 30 do 40 osób (zależnie od szacunków). "Dziękujemy wszystkim, którzy pomimo mrozu przybyli i wsparli nasze działania. Co prawda liczyliśmy na większą frekwencję, ale najwidoczniej internauci nie są zdecydowani w kwestii cenzurę" - czytamy w oświadczeniu na stronie Blackouteurope, organizatora manifestacji.

Reklama

- Nie chcemy być Chinami - mówili uczestnicy manifestacji, która przeszła ulicami Warszawy. Za pojawienie się na manifestacji podziękowała także Polska Partia Piratów. Zapowiadane są kolejne tego typu manifestacje oraz inne formy krytyki decyzji rządu. Zapowiadany przez rząd Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych będzie zawierał elektroniczne adresy umożliwiające identyfikację stron internetowych z treściami szkodliwymi społecznie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rząd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy