Miłość wyłącznie przez internet

Mohammed Ali Tipu z Pakistanu i jego żona pochodząca z USA mogą kontynuować swój związek jedynie za pomocą internetu. Powód? Para mieszka na dwóch końcach świata.

Mohammed Ali Tipu i Ann Slayton poznali się w jednym z religijnych chatroomów w 2003 roku. On, grafik w jednej z pakistańskich gazet, ona - ekspedientka w amerykańskim sklepie. Nie była to miłość od pierwszej rozmowy, ale przyszła para spędzała coraz więcej czasu razem online.

Slayton specjalnie dla swojego ukochanego przeszła na islam. Rodzina i znajomi Tipu byli początkowo negatywnie nastawieni do całego związku - z czasem jednak przekonali się do nowe żony Mohammeda (ślub odbył się w Pakistanie).

Niestety, los ich rozdzielił. Slayton musiała wrócić do USA, aby towarzyszyć chorej matce - teraz, podobnie jak na początku związku, internet jest dla nich głównym źródłem kontaktu. - Każdy dzień bez mojego męża to koszmar - podsumowuje Slayton. Amerykanka złożyła dokumenty potrzebne do uzyskania Pakistańskiego obywatelstwa - załatwienie wszystkich formalności może potrwać nawet kilka lat. Na razie pozostaje więc internet.

Reklama
INTERIA.PL/AFP
Dowiedz się więcej na temat: żona | USA | para | miłość | Internet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy