Reklama

Nagie wokalistki w sieci?

Serwis internetowy lethalsports.com zaoferował dwóm najpopularniejszym amerykańskim wokalistkom pop - Britney Spears i Christinie Aguilerze - nagrodę w wysokości 12 milionów dolarów za rozebranie się do naga. Aby potwierdzić, że oferta jest jak najbardziej poważna, na specjalnie założonym koncie bankowym już pojawiła się zaliczka w wysokości 2 milionów dolarów.

Właściciele serwisu postanowili rzucić obu wokalistkom wyzwanie i stwierdzili, że pieniądze otrzyma ta z nich, która rozbierze się jako pierwsza. Christina i Britney mają czas do północy w poniedziałek, 28 maja, wtedy bowiem oferta straci swoją ważność.

"Czy może być coś lepszego, aniżeli sytuacja, w której jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie pokazują swe wdzięki w magazynach dla mężczyzn? Niejedna już przecież to zrobiła. Dajemy obu piosenkarkom szansę, aby poszły w ślady innych fascynujących kobiet" - powiedział James Jameson, szef serwisu lethalsports.com, który według niego jest swoistym połączeniem magazynów "Sports Illustrated" i "Playboy".

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wokalistka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy