Najpopularniejsza witryna świata, Google.com, skrywa grę tekstową. Zagrajcie

Użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie attempt_number_1 odkrył, że witryna Google.com skrywa bardzo ciekawą grę tekstową. Jeśli macie ochotę na chwilę zabawy, to zapraszamy.

W grę może zagrać każdy. Musicie tylko wyłączyć AdBlocka i wejść na witrynę Google.com. Jeśli wyszukiwarka będzie Was przełączać na wersję polską, to zwyczajnie wpiszcie google.com/ncr, co wymusi pozostanie na amerykańskiej wersji witryny.

Jeśli korzystacie z systemu Windows, to przytrzymajcie klawisze „Ctrl + Shift +I”. W przypadku Mac OS będzie to „Cmd + Option + I”. Możecie też w przeglądarce Chrome kliknąć prawy klawisz myszki i wybrać opcję „Zbadaj”. Następnie w pojawiającym się okienku wybierzcie „Console” i na pytanie „Czy chcecie zagrać w grę” odpowiedzcie „YES”.

Reklama

Najpopularniejsza witryna świata, Google.com, skrywa grę tekstową. Fot. Neowin.

Wyszukiwarka Google zaprezentuje Wam zasady dotyczące gry. Prezentuje się ona iście ciekawie. Swoją postacią możemy kierować w formie komend tekstowych, jak za dawnych czasów. Niestety, nie wiadomo, kto jest autorem tego Easter Eggu. Wiemy tylko, że gra jest swoistą kapsułą czasu, bo odnosi się do kampusu Google w Charleston, który zostanie ukończony dopiero w przyszłym roku.

Źródło: GeekWeek.pl/ / Fot. Neowin

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy