Nowy Interfejs Google

Na forum serwisu Neowin.net pojawiły się zrzuty ekranowe przedstawiające nowy interfejs wyszukiwarki Google, który został wdrożony u losowych użytkowników.

Obecnie linki prowadzące do poszczególnych działów wyszukiwarki i konkretnych usług firmy przedstawione były w postaci tradycyjnych linków, które (przyznajmy szczerze) nie są zbyt urokliwe. Ich nowy wygląd został zaobserwowany przez użytkownika o pseudonimie Caleo. Co ciekawe, zmiany mógł on zobaczyć dopiero po przejściu do trybu prywatnego w przeglądarce Chrome.

Nowy pasek nawigacyjny to ewidentnie dalszy krok firmy w kierunku ujednolicenia wyglądu różnych usług i aplikacji. Nie można bowiem oprzeć się wrażeniu, że jego wygląd został dostosowany do standardów wyznaczanych przez przeglądarkę internetową Google'a.

Ze strony firmy nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie w sprawie zmian na stronie głównej wyszukiwarki. Całkiem możliwe, że rozwiązanie jest jeszcze w fazie testów.

Nowy wygląd można sprawdzić w wątku znajdującym się na forum serwisu Neowin.net: http://www.neowin.net/forum/topic/962954-refreshed-google-ui-screenshot.

Reklama

pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: Google | interfejs | google +

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama