"Snake" w serwisie YouTube

Programiści odpowiedzialni za rozwój YouTube postanowili zrobić mały prezent dla fanów serwisu. Teraz każde nowe wideo w serwisie może zamienić się w grę "Snake". Jak ją aktywować?

Gry Snake nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Kultowy "Wąż" mający swoje początki w latach 70. znany jest każdemu graczowi komputerowemu i wszystkim, którzy rozpoczynali swoją przygodę z komórkami od urządzeń fińskiej Nokii.

Snake dostępny jest na wszystkich klipach wideo korzystających z nowego odtwarzacza YouTube, jednak muszą one być pozbawione adnotacji dodanych przez wrzucającego je na serwis. By włączyć "Węża" należy włączyć pauzę podczas oglądania wideo i przytrzymać strzałkę w lewo przez trzy sekundy podczas oglądania materiału na stronach YouTube.

To kolejny wyraz poczucia humoru ludzi pracujących dla Google. Kilka dni po starcie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej do każdego klipu dołączono podkład z dźwiękami słynnych już wuwuzeli, a parę tygodni wcześniej na stronach wyszukiwarki mogliśmy zagrać w Pac-mana.

Reklama

vbeta
Dowiedz się więcej na temat: wideo | youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy