Reklama

YouTube może ukryć licznik łapek w dół

YouTube już niebawem może doczekać się ukrycia funkcji łapek w dół. Na wideo nie będzie widoczna negatywna liczba reakcji.

Google prowadzi obecnie program pilotażowy w ramach YouTube’a, który zakłada stworzenie rozwiązania eliminującego tak zwane "łapki w dół". To nic innego, jak swoista wiadomość dla twórcy danego kanału, która dotyczy ilości negatywnych reakcji na wybrany materiał. YouTube w tym przypadku reaguje na oficjalne prośby twórców materiałów wideo, aby ukryć licznik zliczający negatywne reakcje.

YouTube uruchomił program pilotażowy, który będzie w nowy sposób pokazywał reakcje na wideo oraz przycisk do udostępnienia. Pozytywne łapki w górę będą dalej zliczane, negatywną łapkę dalej będzie można wcisnąć, jednak nie pojawi się koło niej liczba reakcji.

Reklama

Warto pamiętać, że nie wiadomo, kiedy finalnie opisywana nowość pojawi się u wszystkich użytkowników. YouTube najpierw chce zebrać odpowiednie opinie i na ich podstawie dostarczyć zmiany związane z popularnym serwisem streamingowym.

Nie możemy zrobić nic innego, jak obserwować całą sytuację. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Google | youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama