Reklama

YouTube z możliwością strumieniowego słuchania muzyki?

Według najnowszych informacji, Google planuje wystartować w tym roku z kolejną usługą, pozwalającą na strumieniowane słuchanie muzyki w ramach stałego abonamentu. Ma ona być dostępna w ramach serwisu YouTube i być niezależna względem Google Music.


Mówi się, że najnowsza usługa YouTube'a ma pozwalać zarówno na bezpłatne słuchanie muzyki, w zamian za odtwarzanie reklam, jak i płatny dostęp do bazy utworów. Przedstawiciele firmy w swoim oświadczeniu są niezwykle enigmatyczni. Z jednej strony podkreślają fakt, że Google nie komentuje plotek, a z drugiej informują o twórcach treści, którzy skorzystaliby finansowo na takiej możliwości. Firma ma się temu "przyglądać". Można zatem uznać, że plotki o możliwości powstania nowego serwisu zostały potwierdzone, jednak wciąż nie ma 100 proc. pewności, że dojdzie to do skutku.

Rynek usług pozwalających na nieograniczone słuchanie muzyki jest już ogromny. W naszym kraju dostępne są tylko niektóre z nich, a i tak można już uznać, że nie ma miejsca na kolejne. W Stanach Zjednoczonych podobnych serwisów jest jeszcze kilka, z czego niektóre są naprawdę bardzo popularne (jak np. Pandora).

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google | youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne