Akcesoria do iPada

W oczekiwaniu na pojawienie się iPada w Polsce, firma iSource już w połowie kwietnia wprowadzi do oferty akcesoria do nowego tabletu Apple - etui, stojaki oraz specjalne nakładki na ekran tabletu.

W Polsce nie ma oficjalnie iPada, ale na rynek wkraczają nowe dodatki, zaprojektowane specjalnie dla tego produktu. Pionierem wśród producentów akcesoriów dedykowanych tabletowi Apple jest firma Macally, znana jako sojusznik Maków (Mac-ally), zajmujący się projektowaniem i produkcją komputerowych urządzeń peryferyjnych i akcesoriów dla elektronicznych urządzeń konsumenckich, głównie firmy Apple.

Etui MetroClear for iPad ma zapewnić ochronę iPadowi przed zarysowaniami, a przy tym uprzyjemnić i ułatwić użytkowanie. Została ona skonstruowana ze specjalnego materiału, odpornego na pęknięcia i zadrapania.

Kolejnym premierowym etui będzie chromowane etui MetroChrome - jak pisze producent, "reprezentuje ono nowoczesny, miejski styl". Podobnie jak wcześniejsze etui - także to ma chronić iPada przed zadrapaniami i uszkodzeniem.

Sugerowane ceny brutto urządzeń w ofercie iSource

- MetroClear - 99 PLN

- MetroChrome - 99 PLN

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: etui | firma | Apple | akcesoria
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy