Dodatkowe radiatory dla Xboksa 360?

Niedawno pojawiły się spekulacje na temat rzekomego planu Microsoftu dotyczącego dodawania dodatkowych radiatorów do kart graficznych w Xboksach 360. Przedstawiciele giganta z Redmond odcinają się od tych plotek.

Pomimo tego, że Xbox 360 cieszy się dość sporą popularnością, nie jest on wolny od wad. Jedną z nich jest zbyt szybkie przegrzewanie się podzespołów. Z tego właśnie powodu serwisanci Microsoftu spotkali się z licznymi zwrotami konsol w celu ich naprawy. Użytkownicy otrzymywali naprawione "X-kloce" z dodatkowym radiatorem na kartę graficzną. Ten właśnie fakt jest źródłem licznych spekulacji. Podstawowe pytanie brzmi: Czy Microsoft planuje to unowocześnienie wprowadzić w szerokiej skali?

Takie rozwiązanie byłoby oczywiście najbardziej fair w stosunku do klientów, którzy liczą na niezawodność konsoli. Rzecznik Microsoftu zajął stanowisko w tej sprawie, jednak nic z jego wypowiedzi tak naprawdę nie wynikło. - Nie zdradzimy szczegółów dotyczących wspomnianych ulepszeń - powiedział.

Reklama

Przedstawiciel giganta z Redmond zaznaczył równocześnie, że takie update'y są na porządku dziennym, nie ma w tym nic nadzwyczajnego. - To standardowy aspekt w tym biznesie, a dzieje się tak z kilku powodów, włączając redukcję kosztów czy poprawienie zdolności produkcyjnej - stwierdził.

Takie czasy - ze wszystkiego robi się nie wiadomo jaką tajemnicę. Niektóre firmy to prawdziwi mistrzowie w owijaniu w bawełnę. Cierpliwość na pewno się przyda, jednak można domyślić się, że Microsoft nie zostawi sprawy w stanie nieważkości i zrobi wszystko, by ją rozwiązać. W końcu masowe zwroty Xboksów w celu ich naprawy nie są tym, o czym marzą władze firmy.

CentrumXP.pl
Dowiedz się więcej na temat: Redmond | xbox 360
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy