Kolorowa seria Asus Eee PC Flare uratuje netbooki?

Eee PC Flare to nowa linia netbooków Asusa, która trafić ma do szerokiego grona odbiorców. Premiera urządzeń już na targach CES 2012.

Mimo że w ostatnim czasie to ultrabooki stały się głównym obiektem zainteresowania największych firm z branży IT, wielu producentów nie zamierza rezygnować z innych komputerów mobilnych. Na targach CES 2012 Asus zamierza zaprezentować zupełnie nową linię netbooków - Eee PC Flare.

Główną zaletą maszyn mają być przeprojektowane, kolorowe obudowy, które grubą linią oddzielają się od nudnych i przestarzałych modeli z klasycznej serii Seashell. Użyte materiały o wysokiej jakości oraz atrakcyjny wygląd sprawić mają , że Asusy Eee PC Flare trafią do szerszego grona odbiorców.

W pierwszej kolejności w sprzedaży pojawią się najprawdopodobniej netbooki z 12-calowymi ekranami, choć znając politykę tajwańskiego producenta, należałoby także spodziewać się 10-calowych maszyn. Wszystkie maluchy Eee PC Flare oparte będą na platformach Intel Cedar Trail lub AMD Brazos.

Reklama

Cena maszyn nie została ujawniona, choć można się spodziewać, że nowe netbooki Asusa nie będą wyjątkowo drogie. Oficjalna prezentacja serii Eee PC Flare nastąpi za kilka dni w Las Vegas.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: CES | Asus | netbooki | netbook | atom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy