Komputerowa inwazja 3D

LG Electronics przygotowuje inwazję komputerowych produktów 3D. Wraz z nowym projektorem i monitorem 3D, na rynku debiutuje notebook LG R590 3D, który uzupełnia portfolio produktów LG wyświetlających gry i filmy w trzech wymiarach.

LG R590 3D jest wyposażony w procesor Intel Core i7 z chipsetem HM55 i kartę graficzną NVIDIA GeForce GT335M z pamięcią wideo DDR3 1GB notebook dostarczy emocji z trójwymiarowych filmów, zdjęć oraz gier bez potrzeby przeprowadzania procesu buforowania. Obraz wyświetlany na ekranie o przekątnej 15,6 cala uzupełnia dźwięk SRS Tru-Surround HD. Opcjonalna stacja Blu-ray pozwoli oglądać filmy HD zarówno w dwóch, jak i w trzech wymiarach, a dołączone oprogramowanie TriDef przekształci wideo 2D w 3D.

W zestawie z notebookiem LG R590 3D znajdują się specjalne okulary polaryzacyjne, Pierwszy notebook 3D LG będzie dostępny w Korei jeszcze w lipcu 2010 r., a do globalnej sprzedaży wejdzie w kolejnych tygodniach.

Monitor 3D do gier - W63D

Najnowszy monitor 3D LG W63D został opracowany z myślą o graczach, których nie satysfakcjonują już tradycyjne gry w dwóch wymiarach.Ten model ma rozdzielczość Full HD, kontrast 70 000:1 i współczynnik jasności - 400 cd/m2 sprawiają. Częstotliwość odświeżania obrazu wynosi 120 Hz.

LG W63D wyposażony jest w tryb G-mode, który ułatwia konfigurację monitora pod kątem gier. Automatyczna kontrola jasności ogranicza zmęczenie wzroku, a kontrola współczynnika proporcji eliminuje ewentualne zniekształcenia we wszystkich formatach obrazu.

Reklama

Monitor LG W63D jest obecnie wprowadzany do sprzedaży na całym świecie.

CF3D - pierwszy projektor Full HD 3D

Portfolio produktów 3D LG uzupełnia projektor CF3D z polaryzowanymi okularami, który wyświetla obraz Full HD w formacie 200 cali. Jasność projekcji 3D wynosi 1250 ANSI lumenów (2500 w trybie 2D), a współczynnik kontrastu 7000:1. 6 par polaryzacyjnych okularów dołączonych do projektora pozwoli organizować kameralne seanse w wielkim formacie z projektorem LG CF3D.

Projektor LG CF3D będzie dostępny na rynku polskim już niebawem.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: filmy | monitory | inwazja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama